Незаміжні та не комплексують: Нікітюк, Астаф’єва та інші зірки, які не поспішають під вінець навіть після 30

У сучасному світі все більше жінок обирають залишатися самодостатніми та незалежними, і це не виключає зірок шоу-бізнесу. Прикладами цього є Леся Нікітюк, Даша Астаф'єва та Злата Огнєвіч.

Вони досягли значних успіхів у своїй кар’єрі, але не поспішають під вінець навіть після 30. Це не означає, що жінки не прагнуть стосунків із чоловіками — навпаки, у кожної з них є свої історії кохання та шляхи пошуку “того самого єдиного”.

Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк відома своєю відкритістю та почуттям гумору. Вона не соромиться зізнаватися, що активно шукає кохання, використовуючи сучасні методи, такі як сайти знайомств. Леся вірить, що знайти свою половинку можна в будь-якому місці, головне — не втрачати надію і залишатися відкритою для нових знайомств.

Леся часто дає зрозуміти, що не комплексує через те, що досі не заміжня. Для неї важливо знайти справжнє кохання, а не просто вступити в шлюб заради галочки.

Леся Нікітюк. Скриншот фото з Мережі

Даша Астаф’єва

Співачка та модель Даша Астаф’єва теж має свої погляди на стосунки. Вона зустрічається з чоловіком, який молодший за неї, але наразі не поспішає обговорювати шлюб. Даша впевнена, що головне — це почуття та взаєморозуміння, а не формальні статуси.

Жінка зараз щаслива у своїх стосунках і не відчуває потреби у швидкому укладанні шлюбу. Пара насолоджується часом, проведеним разом з коханим, і це для неї найважливіше.

Даша Астаф’єва. Скриншот фото з Мережі

Злата Огнєвіч

Співачка Злата Огнєвіч кілька років тому вирішила знайти своє кохання через реаліті-шоу “Холостячка”. Хоча це не принесло їй бажаного результату, Злата залишається оптимістичною та вірить, що її суджений ще попереду.

Злата Огнєвіч. Скриншот фото з Мережі

Важкість пошуку пари для самодостатніх жінок

Для жінок, які досягли значних успіхів у творчому та матеріальному сенсі, часто важко знайти пару. Їхня самодостатність та незалежність можуть лякати чоловіків або створювати враження, що вони не потребують стосунків. Однак ці зірки демонструють, що самостійність і бажання мати міцні стосунки не виключають одне одного.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?