“З ким вони проводять дні й ночі?”: Мішель Андраде, Аліна Гросу, Могилевська не показують своїх обранців

Зазвичай зірки хочуть, щоб про них багато говорили, й показують особисте життя без жодних заборон. Та останнім часом з'явилася тенденція приховувати своїх коханих, викликаючи цікавість у фанів.

Мішель Андраде

Поряд зі співачкою ми ніколи не бачили бойфренда. Після пристрасної фотосесії з дівчиною болівійку взагалі запідозрили у нетрадиційній орієнтації. Та в інтерв’ю Мішель пояснила, що з дівчатами лише цілувалася як з подругами.

Знаменитості приховують своїх коханих чоловіків

Натомість дівчині подобаються чоловіки. Бойфренд в Андраде є. Він, напевно, заможний, оскільки подарував їй круту автівку. Але вона свідомо не показує його на загал, пояснивши, що “поважає його кордони”. Зірка також зізналася, що поки не є зарученою.

Наталія Могилевська

Вже 3-ій рік поспіль співачка інтригує публіку наявністю таємничого коханого. Розповідає, який Валентин класний, і як у всьому допомагає. Відомо, що заможний і жив якийсь час за океаном.

Знаменитості приховують своїх коханих чоловіків

От тільки широкий загал бачив виключно потилицю чоловіка. Ще однією сенсацією стало, що на початку повномасштабного вторгнення пара спромоглася всиновити двох сестричок-сиріт Софійку та Мішель. Їхніх облич Наталія в мережу теж не викладає – тільки вид ззаду.

Аліна Гросу

Та всі рекорди з таємничості побила ця знаменитість. Оскільки спромоглася приховати особу не бойфренда чи нареченого, а законного чоловіка. Аліна пояснила, що зробила це свідомо. Мовляв, якщо замінить його на іншого, то прихильники нічого не помітять.

Знаменитості приховують своїх коханих чоловіків

Поки що ми мали можливість побачити купу весільних світлин. На фото щаслива наречена обіймається й цілується з високим брюнетом, якого завжди видно тільки ззаду. Потилиця дуже нагадує колишнього коханого Аліни росіянина Романа Полянського. Тож, можливо, саме з цим і пов’язана подібна конспіративність.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.