Всі гадали, що вона з Кондратюком, а Аіда Ніколайчук знайшла кращий варіант: співачка виходить за американця

Скромниця Аіда Ніколайчук, яка двічі брала штурмом "Х-Фактор", виявилася ще тою перелюбкою. Красуня вже втретє збирається стати на весільний рушник. На цей раз обранцем співачки став іноземець.

Аіда Ніколайчук з другої спроби спромоглася виграти у шоу “Х-Фактор”, а щоб здобути щастя, співачці знадобилося тричі ставати на весільний рушник. Щаслива українка, яка нині перебуває в Америці, сповістила, що виходить заміж утретє.

Аіда Ніколайчук втретє виходить заміж: з нареченим

Емігрувала в Штати колишня підопічна Ігоря Кондратюка 2,5 роки тому. На жаль, забрати з собою сина не вдалося. Як Аіда не вмовляла, той твердо вирішив – залишиться в Україні. А матусю відпустив, щоб будувала власне нове життя.

Аіда Ніколайчук втретє виходить заміж: з Ігорем Кондратюком

Як бачимо, за океаном Ніколайчук поталанило знайти своє щастя. Вона закохалася в іноземця. Голубки разом вже кілька років. Тепер вирішили поєднати свої долі. Тож українка отримала в подарунок від нареченого дорогу каблучку з величезним камінчиком.

Аіда Ніколайчук втретє виходить заміж: з Микитою Подольським

Наречений Аіди виклав в Інстаграм світлину, на якій вони перебувають на кам’янистому узбережжі океану. Ніколайчук ніжно торкається губами щоки нареченого. Видно, що жінка з чарівним голосом щаслива.

Аіда Ніколайчук втретє виходить заміж: з сином Максимом

Колись учасниці талант-шоу приписували стосунки з Ігорем Кондратюком. Та по завершенні співпраці вони перестали бачитися. Продюсер скаржився, що вони не зійшлися характерами.

Сина Максима Аіда народила в першому шлюбі ще до того, як стала знаменитістю, а була звичайною касиркою у супермаркеті. Після припинення співпраці з Кондратюком співачка вийшла заміж за білоруського спортсмена Микиту Подольського, який був набагато молодшим за знаменитість. Цей шлюб протримався 5 років. У 2018 році вони розлучилися.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.