“Мрії поки не збулися”: Цимбалюк, Хіменес-Браво, Нікітюк хотіли знайти кохання, але їх не взяли у “Холостяк”

Шоу Холостяк є найрейтинговішим на каналі СТБ. Учасники відразу стають знаменитостями. Тож багато хто з зірок мріє взяти участь у проєкті з пошуку кохання. Кому це не вдалося?

Тарас Цимбалюк

На момент виходу “Холостяка 12” актор був одружений з Тіною Антоненко. Натомість його колишня подруга Вікторія Варлей взяла в ньому участь, змагаючись за кохання Алекса Топольського. Розлучившись, Тарас мріяв стати 13-м холостяком. Але не склалося.

Знаменитості мріють потрапити у шоу Холостяк

Ім’я головного героя майбутнього проєкту вже відоме. Це Олександр Терен Будько, який втратив ноги, боронячи країну. Тож Цимбалюку довелося задовольнятися коханням з ексучасницею 4 сезону проєкту Світланою Готочкіною.

Ектор Хіменес-Браво

Схоже, продюсери серйозно розглядали можливість узяти в “Холостяк” не молодика до 30 років, а старшого за віком героя. Неодружений суддя “Мастер-Шефа” ідеально підійшов би на цю позицію. Сам колумбієць зізнавався, що дуже зайнятий, тому не має можливості знайомитися з дівчатами.

Знаменитості мріють потрапити у шоу Холостяк

До того ж потрібно багато часу, щоб переконатися, чи він сам цікавий обраниці, чи його медійність. А в проєкті відразу буде зрозуміло, з якою метою кожна учасниця прийшла на шоу. Холостяком №13 Ектор уже точно не стане. Можливо, трохи згодом…

Леся Нікітюк

Не проти стати “Холостячкою 3” й відома телеведуча. Прихильники Леді Ле благали, щоб вона стала наступницею Ксенії Мішиної у другому сезоні. Та, як ми знаємо, тоді головною героїнею обрали Злату Огнєвіч.

Знаменитості мріють потрапити у шоу Холостяк

Ходили чутки, що Нікітюк зажадала занадто великий гонорар за участь у проєкті. Сама ж Леся віджартовувалася у соцмережах, що їй достатньо й 200 гривень на день, аби тільки з’явитися на телеекрані в оточенні чималої кількості залицяльників. Чекаємо Лесю у 3 сезоні.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.