“Вишеньки-черешеньки”: ці зірки зробили “бідні” форми вище поясу смачним плюсом – Огнєвіч, Мішина, Нікітюк

Зазвичай зірки намагаються збільшити свій бюст, якщо від природи не отримали необхідного. Та є й затяті супротивниці хірургічного втручання у жіночі принади. Хто вони?

Злата Огнєвіч

Співачці 38 років, а вона жодного разу не лягала під ніж хірурга. Навіть не наважилася збільшити груди. Дуже давно Злата подивилася на подругу, яка вставила імпланти, й собі закортіло мати подібні принади, адже результат був приголомшливий.

Знаменитості відмовилися збільшувати жіночі принади

Та коли уявила, що доведеться лягати на операційній стіл, а потім проходити реабілітацію, вирішила відмовитися від подібної перспективи. Тож про мамопластику знаменитість забула й не повертається до цього питання. Принаймні поки що.

Ксенія Мішина

Коли торік восени акторка виклала в Інстаграм-сторіз фото з лікарні, сповістивши, що пережила операцію, фани подумали, що Ксенія наважилася на збільшення зони декольте. Мішина запевнила, що операція була плановою і не стосувалася мамопластики.

Знаменитості відмовилися збільшувати жіночі принади

Ведуча шоу “Я люблю Україну” вдоволена своїми природними формами й поки що не збирається нічого змінювати. Тож оперувала інший орган, щоправда, не сповістила, який.

Леся Нікітюк

Ведуча не приховує подробиць зі свого життя. От і на питання підписників щодо пластики опуклостей, Леді Ле запевнила, що імплантів собі не ставила. В принципі, Нікітюк ставиться нормально до жінок, які вдаються до мамопластики.

Знаменитості відмовилися збільшувати жіночі принади

З одним застереженням – принади не повинні виглядати немов “гарбузи”, а мають підходити за розмірами. Можливо, якби 36-річна знаменитість вдалася до кардинальних змін тіла, то й пару б швидше знайшла. Тим паче, що вимоги до кандидата ставить прості: “аби на хліб заробляв”.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.