“Спочатку дружба, а потім кохання”: як виглядає обраниця Позитива Юлія Сахневич, яку він довго приховував

Позитив не любить розповідати про особисте життя. Доводиться збирати інформацію про його стосунки з нинішньою обраницею по крупинках. Дізнаймося, як розвивався роман із Юлею Сахневич.

Коли колишній напарник Наді Дорофєєвої по дуету “Время и Стекло” Позитив розлучився з Анною, всі подумали, що розлучницею стала партнерка репера по “Танцях з зірками” Юлія Сахневич.

Більш як 3 роки Олексій Завгородній приховував свою кохану й лише зовсім недавно вийшов у світ разом із нею, представивши офіційно. За словами артиста, вони з Юлею були давно знайомі й мали товариські стосунки.

Історія кохання Позитива та Юлії Сахневич

Навіть виходячи на паркет у “Танцях з зірками”, у 2020 році між ними ще нічого не було. Пара витримала 7 тижнів танцювального марафону. А вже потім усе закрутилося.

У 2021 році Позитив сповістив про розлучення з дружиною, з якою за 8 років життя дітей так і не нажили. Репер зізнався, що вони вже рік як не живуть разом. До речі, нині Анні Андрійчук приписують роман із Потапом. Подейкують, що їх бачили в готельному номері десь за кордоном.

Історія кохання Позитива та Юлії Сахневич

Отже, роман між Олексієм та Юлею зав’язався тоді, коли чоловік був на межі розлучення з законною дружиною. У зірковій родині вже тоді виникли негаразди, а закоханість у хореографиню лише прискорила рішення про необхідність розлучення.

Відтоді Завгородній у жодному інтерв’ю не називав ім’я нової обраниці. Натякав, що перебуває у стосунках, навіть сказав, що його дівчина дотична до танців, але хто вона – ні пари з вуст.

Історія кохання Позитива та Юлії Сахневич

Лише за 3 роки пара, не ховаючись, прийшла на концерт Артема Пивоварова. Відтоді обоє почали постити спільні фоточки в мережі. Тепер Позитив наголошує, що збирається одружуватися з Юлією та заводити спільних дітей.

Звісно, Сахневич бракує уваги коханого. Олексій змушений частенько затримуватися на концертах, а іноді так довго засиджується у студії, що доводиться там і ночувати. Зате коли вдома, полюбляє стояти біля плити. Решта турбот по господарству лежить на Юлії. Грошима POSITIFF довіряє дівчині користуватися, хоча завжди має власну заначку.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.