“У сім’ї самі лише хлопчики”: чи з’являться врешті донечки у родинах Решетніка, Шевченка, Вірастюка?

У родинах Григорія Решетніка, Андрія Шевченка, Василя Вірастюка зростають виключно козаки-богатирі. Розберімося, чи хотіли б багатодітні татусі отримати ще й донечок.

Григорій Решетнік

У телеведучого з дружиною Христиною зростають трійко синів. Найстаршому Івану 10 років, найменшому Сашку – 5 рочків. Є ще середній 6-річний Дмитрик. Звісно, у батьків частенько цікавляться, чи мріють вони народити ще й дівчинку.

У зіркових родинах народжуються виключно хлопчики

Якось ведучий “Холостяка” написав в Інстаграм-сторіз, що донечка в родині обов’язково з’явиться, бо сини просять, але тільки після перемоги. Христина на це вдала, що не в курсі, мовляв, поглянула на допис чоловіка й дізналася про його плани на розширення родини.

Андрій Шевченко

Вже 2 десятиліття поспіль кращий український футболіст живе у мирі й злагоді з моделлю Крістен Пазік. Жінка подарувала коханому чоловіку третину футбольної команди. Найстарший Джордан восени відзначить 20-річчя, Крістіан на 2 роки молодший за старшого брата.

У зіркових родинах народжуються виключно хлопчики

12 років буде невдовзі Олександру та вже минуло 10 Райдер-Габріелю. Двоє старших випурхнули з родинного гніздечка. Тож батькам є сенс замислитися про народження донечки. Крістен у серпні буде 46 років, отже жінка ще здатна стати матір’ю вп’яте.

Василь Вірастюк

Неабияк здивував широкий загал народний депутат, коли заявив, що розлучився. Допоки тривала судова тяганина з другою дружиною Інною, найсильніша людина світу встигла стати вчетверте батьком. Невдовзі маленькому Володі мине рік.

У зіркових родинах народжуються виключно хлопчики

Народила нащадка Ірина, яка молодша за Вірастюка на 11 років. Тож жінка у перспективі здатна подарувати стронгмену ще й донечку. Від першого шлюбу у Василя є 20-річний син Адам. У другому з різницею у 8 років народилися Олег та Олександр.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.