Історія кохання гідна серіалу на 100 епізодів: учень Еммануель Макрон відбив вчительку з 3 дітьми в банкіра

Для президента Франції Еммануеля Макрона дружина Бріжит стала першим юнацьким коханням, яке триває й понині. Звісно, вчительку й учня всі засуджували, та вони здолали всі перепони на шляху до щастя.

Почуття між 15-річним учнем та 39-річною вчителькою зародилися, коли Еммануель Макрон брав участь у шкільній постановці й доводилося багато репетирувати. Це відбулося у 1993 році. Підліток не міг відвести очей від ефектної жінки, дружини банкіра.

Попри те, що вона була старша на 24 роки й мала трьох дітей, Еммануель почав читати їй Флобера, якого вона так обожнювала. Макрон навчався в одному класі з середньою донькою Бріжит. Донька частенько розповідала мамі про однокласника, “який все знає”. За це однолітки обзивали його “божевільним”.

Історія кохання Еммануеля Макрона з Бріжит

Коли відбулася прем’єра вистави “Мистецтво комедії”, учень під гучні оплески присутніх у залі не стримався й поцілував учительку в щічку. Тоді всім усе стало зрозуміло. Він пообіцяв, що одружиться з Бріжит, але все було не так просто.

Шоковані батьки перевели сина до іншого навчального закладу. Бріжит сподівалася, що юнак забуде про неї й закохається в однолітку. Та Еммануель не вгавав. Поступово добився свого.

Історія кохання Еммануеля Макрона з Бріжит

Вони тішилися на хвилях кохання, попри плітки та загальний осуд. Страшенного хейту зазнали й діти вчительки – Себастьян, Лоранс та Тіфейн. А Макрон, неначе нічого й не відбувалося, частенько навідувався до оселі коханої.

У 2007 році, коли діти виросли й уже не потребували материнської опіки, Бріжит наважилася розлучитися з чоловіком і вийшла заміж за учня. Знайомі й друзі не зрозуміли такого вчинку й перестали спілкуватися з жінкою.

Історія кохання Еммануеля Макрона з Бріжит

Діти змирилися з материнським коханням та прийняли молодого вітчима, оскільки бачили, наскільки Бріжит щаслива поряд з Еммануелем. Спільних дітей пара не має, тож Макрон ніжно турбується про пасербів.

Відтоді як чоловік вирішив йти у велику політику, хейту зазнало й саме подружжя. Про Еммануеля пліткували, нібито він полюбляє чоловіків. Бріжит узагалі називали трансгендером. Мовляв, раніше вона була Жан-Мішелем, тобто чоловіком.

Коли ж розповсюдилися чутки про жорстоке поводження з дітьми, Бріжит не витримала й подала судовий позов про наклеп. Історію цього дивовижного кохання вирішили екранізувати, тож невдовзі маємо шанс побачити захопливий серіал про велике кохання.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.