Марічка Падалко показала, як виглядала 20 років тому у своєму першому шлюбі: зірку 1+1 не впізнати (ФОТО)

Якщо подивитися, як виглядала Марічка Падалко 20 років тому, то особливих відмінностей у стилі не помітимо. Й на каналі 1+1 ведуча тоді вже працювала. Ось тільки заміжня була за іншим чоловіком.

Марічка Падалко вдалася до ностальгійних спогадів та виклала в мережу світлини 20-річної давнини. На них ми бачимо 26-річну дівчину у тій же студії 1+1. А ще під час участі в шоу “Форт Буаяр” у Франції.

Тоді мольфаром був Богдан Ступка, а юнка відзначилася стрибком зі стіни фортеці в море заради порятунку колеги, що перебувала в “полоні”. А ще саме під час знімання екстремальної програми відбулося доленосне знайомство, яке кардинально змінило життя знаменитості.

Як Марічка Падалко виглядала 20 років тому

Тоді Марічка була заміжня вперше. Вони з чоловіком не мали дітей, бо він цього не хотів. А Падалко понад усе мріяла стати матусею. Тож не могла змиритися з подібним рішенням благовірного.

Випадок усе вирішив за неї. Перебуваючи у Франції, Падалко познайомилася з багатьма колегами з інших телеканалів. Одним із них був Андрій Шевченко з 5 каналу. По приїзді в Україну чоловік влаштував пікнік.

Як Марічка Падалко виглядала 20 років тому

Саме там Марічка вперше й побачила Єгора Соболєва. Познайомилася з одруженим чоловіком і відчула: він може стати батьком її майбутньої дитини. Відтоді голубки почали зустрічатися тайкома від своїх половинок та колег.

Як Марічка Падалко виглядала 20 років тому

Про закоханість дівчини знала лише її бабуся. За рік Марічка завагітніла від Єгора. Згодом у них з’явилося ще двоє дітей. Нині Михайлику 17, Марії 16, а найменшій Катерині – 14 років.

Падалко хотіла б народити ще й четверту дитину, але Соболєв категорично проти. Мовляв, слід поставити на ноги трійко підлітків, а не піклуватися про немовля. Про усиновлення теж годі й мріяти. Згідно з чинним законодавством, подружжя надто застаре для усиновлення.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.