Хореограф Євген Кот став батьком вперше: Наталія Татарінцева народила немовля і показала перші фото малечі

Євген Кот та Наталя Татарінцева поділились у своїх соцмережах, що нарешті стали батьками – молодята розповіли, який в них був час очікування крихітки та хто в них народився.

Хореограф Євген Кот та його дружина Наталья Татарінцева повідомили у своєму блозі, що вчора – 10 липня, стали вперше батьками. Наталя народила Євгену дівчинку 0 12:12. Щасливі батьки на відео тримають новонароджену донечку на руках, їх зір прикований до неї.

Батько настільки щасливий, що не може втримати своїх емоцій. Як коментує Євген у своєму блозі:

“Мені здається я ще не був водночас таким зібраним та водночас ніжним і м’яким”.

Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками
Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками

У своєму блозі Євген та Наталья публікують зворушливе відео, на якому маленька родина разом. Хореограф подякував дружині за маленьку дитину:

“В цьому світі на одну красуню стало більше!”

А Наталья у своїх сторіс показує, як її мрія нарешті здійснилась та ранок починається з того, як вона бачить поруч із собою чоловіка з маленькою дитиною.

Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками
Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками

У своїх сторіс Наталя розповіла, як в неї все відбувалось.

“Все почалося з тієї самої кукурудзи, коли я думала, що в мене тренувальні перейми, а Євген наголошував на тому, що треба їхати в лікарню”.

На відео дівчини щасливий хореограф, який дуже очікує зустрічі зі своєю дитиною та просто не може вже чекати – швидко збирає валізи та вирушає у пологовий під музику, із радісним настроєм та посмішками на обличчі.

Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками
Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками

Як виявилось, Євген дійсно мав рацію, що вже час вирушати до пологового, бо у Наталі відійшли води вже одразу в лікарні, як вони приїхали.

Після цього пару одразу перевели до дородової палати та почався тривалий час очікування пологів. Перейми у Наталії очікували всю ніч та весь ранок, у пологовій кімнаті, за словами Наталі, вони з Євгеном пробули 14 годин. На що дівчина коментує, що це виявилось достатньо важким процесом.

Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками
Євген Кот та Наталія Татарінцева стали батьками

На фото та відео Наталя показує сам процес їх очікування – як вони їхали у машині щасливі та радісні, де Євген коментує, що вже давно готовий зустрітися із донечкою, як вони знаходились у пологовому всю ніч – Євген спав на диванчику поруч із дружиною.

І ось нарешті довгоочікувана зустріч із крихіткою – її перші фото та перші сімейні спогади.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.