І боб-каре “Клеопатри”, і кучері від мами: Настя Каменських стала жінкою, якій пасують всі трендові зачіски

Відома українська співачка Настя Каменських вирішила зробити експеримент зі своєю зовнішністю. Знаменитість продемонструвала, як виглядає з новою зачіскою.

Настя Каменських, відома українська співачка, прославилась не лише своїми піснями та виступами на сцені, але й ефектною зовнішністю. Знаменитість має привабливі та ніжні риси, які у поєднанні з чорним волоссям і смаглявою шкірою створюють неймовірний образ.

За часи своєї популярності відома артистка не один раз експериментувала зі своєю зовнішністю. Так, наприклад, Настя Каменських багато разів змінювала зачіску. Рідне волосся вона чіпала рідко, але навіть з перукою можна було помітити, що їй пасує будь-який варіант.

Настя Каменських змінила зачіску

Так, наприклад, одного разу артистка вирішила приміряти популярну протягом декількох сезонів поспіль коротку зачіску. Відома співачка Настя Каменських скористалась перукою, аби створити сценічний образ для виступу.

Українська співачка Настя Каменських продемонструвала, як їй пасує будь-яка зачіска
Українська співачка Настя Каменських продемонструвала, як їй пасує будь-яка зачіска

Шанувальники артистки вподобали її експерименти із зовнішністю та оцінили зміни у зірці. Настя Каменських зібрала чимало компліментів, коли вирішила приміряти таку доволі сміливу зачіску. Її образ вийшов по-хорошому зухвалим і сміливим, а аксесуари тільки підкреслили характер амплуа.

Разом із тим, варто зазначити, що артистці пасує і її натуральне волосся. Від природи Настя Каменських має дуже кучеряву шевелюру. Правильний догляд і професійна укладка допомогли знаменитості створити ідеальну зачіску.

Українська співачка Настя Каменських продемонструвала, як їй пасує будь-яка зачіска
Українська співачка Настя Каменських продемонструвала, як їй пасує будь-яка зачіска

На багатьох концертах знаменитість обігрує свої сценічні образи так, аби не довелось робити ніяких маніпуляцій із рідних волоссям. Настя Каменських полюбляє свої кучері та не прагне від них позбутись.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.