“Як дівчинка”: 75-річна Алла Пугачова вийшла на публіку у модному одязі разом зі своїми маленькими дітьми

Примадонна Алла Пугачова на відпочинку показалась у стильному одязі – зірку випадково знімав прохожий, який поділився свіжим відео артистки у соцмережах.

Алла Пугачова разом зі своїм чоловіком Максимом Галкіним та рідними дітьми – Ліза та Гаррі, вже декілька років живуть в Ізраїлі та не повертаються на батьківщину. Самі зірки на публіці крайнє рідко з’являються, хоча Галкін у своєму блозі публікує нові фото та відео. А от сама легенда – Пугачова, останнім часом, з’являється дуже мало.

75-річна Алла була помічена в іншій країні – Латвії, на відпочинку в курортному місці Юрмалі. Зірка щороку приїздить саме туди, бо їй дуже підходить клімат за станом здоров’я.

На відео Алла Борисівна виглядає дуже добре у свої 75 років – випадковий прохожий вирішив зняти зі сторони, як Примадонна, в компанії своїх маленьких дітей – Лізи та Гаррі, гуляє містом та відпочиває на курорті.

Зірка одягнута у стильний спортивний костюм білого кольору, має орнамент на футболці, спортивні кросівки в тон до костюма, макіяж та захисні сонячні окуляри – все виглядає гармонічно, стильно та молодіжно. Тож, у своєму віці Алла Борисівна віддає перевагу йти вперед на зустріч новому – навіть в стилі одягу.

Алла Пугачова опинилась на публіці у модному одязі
Алла Пугачова опинилась на публіці у модному одязі

Прихильники помітили, що зірка тримається впевнено для свого віку у буденний день та дійсно має добрий вигляд. Про це написали у коментарях та зазначили, що старість – привілея, яка дана не всім. Тим паче у такому доброму стані.

Співачку підтримали прихильники та зазначили, що всім би так виглядати при такому поважному віці:

“Супер жінка, всім би у її поважному віці так виглядати”

“Красотка!”

“Зірка наша, бриліант, обожнюємо вас”

Артистка тримається бадьоро та хоч і трохи не впевнений крок має, але для свого віку зірка тримається на великому рівні, ще й виховує двох діточок, з якими регулярно проводить час разом.

Нещодавно Максим Галкін святкував свій день народження та показав свіжі фото родини – де Алла чудово виглядає, на її обличчі навіть зморшок майже не видно. Тож, велика акторка намагається відповідати своєму молодому чоловікові.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.