facebook

Лідія Таран показала, як виглядала 20 років тому: ця дівчина була найпопулярнішою на 1+1 (ФОТО)

Ведуча Лідія Таран на початку своєї кар'єри любила експериментувати із зовнішністю та змінювати зачіски. Так, 20 років тому Лідія носила каре і мала рудий колір волосся.

Лідія Таран – відома українська телеведуча, яка закріпилася у серцях глядачів на довгі роки. Останні 15 років жінка являється ведучою на телеканалі “1+1”. До виїзду у Францію через повномасштабну війну Лідія була ведучою ТСН.

Та починалася кар’єра Лідії з роботи на радіо, а у 1998 році їй вдалося “пробратися” на телебачення. Свою кар’єру Таран розпочинала на “Новому” каналі. Там ведуча працювала у програмі “Репортер”, “Спортрепортер”, а пізніше у розважальному ранковому шоу “Підйом”. Загалом на “Новому” каналі Лідія пропрацювала 6 років.

Де нині перебуває Лідія Таран
Лідія Таран показала, як виглядала на початку кар’єри 20 років тому

Публіка знає Лідію Таран як милу та жіночну блондинку з довгим волоссям. Багато років поспіль телеведуча не змінює свій образ та стиль. Втім, на початку своєї кар’єри Лідія шукала свій стиль і любила експериментувати із зовнішністю.

Так, в Мережі є фото 20-річної давності, на якому Лідія Таран позує в студії “Нового” каналу. На фото молода ведуча позує у блузці кольору фуксії та чорному жакеті. Лідія має коротку стрижку і рудий відтінок волосся. При цьому макіяж ведучої досить яскравий, зроблений з акцентом на губи.

Лідія Таран показала, як виглядала на початку кар'єри 20 років тому
Лідія Таран показала, як виглядала на початку кар’єри 20 років тому

Сама Лідія Таран з посмішкою коментує цей архівний знімок. Телеведуча зізнається, що на цьому фото їй подобається все: зачіска, макіяж і вбрання. Не подобається Лідії лише серйозний вигляд обличчя.

Ну зроби обличчя простіше, бо таке тобі не йде!

, – прокоментувала своє фото Лідія Таран.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни в Україні Лідія Таран разом зі своєю 15-річною донькою Василиною виїхали до Франції. Поки донька телеведучої навчається у місцевому коледжі, Лідія не втрачає даремно час. Ведуча продовжує займатися журналістською діяльністю і паралельно навчається в університеті.

Популярне

Схожі статті

Ви тільки ПОДИВІТЬСЯ, як ВСЕ БЛИЩИТЬ! Не витрачаю гроші на хімію, а роблю ЗАСІБ ДЛЯ ВСЬОГО ДОМУ сама

Навіщо витрачати гроші на магазинні спреї або гелі, якщо можна самостійно зробити хороший засіб для прибирання всього дому? Причому він буде ефективнішим, дешевшим і без неприємного хімічного запаху.

Простіше не придумаєш: найсмачніша куряча ковбаса – у 2 рази дешевша за магазинну та 100% натуральна

Якби ви знали склад магазинної ковбаси, то ніколи б її не купили. Але якщо зранку все одно хочеться щось покласти на бутерброд, то можна зробити дуже смачну та повністю натуральну ковбасу вдома.

Тепер можу перемелювати м’ясо хоч з кістками: заточила ніж для м’ясорубки за 5 хвилин до ідеальної гостроти

Якщо ваша м'ясорубка почала працювати погано, то причиною зазвичай є ножі. Але їх можна дуже легко відновити вдома, щоб швидко перемелювати навіть жорстке та жилисте м'ясо.

Перед смаженням обвалюю мойву не у борошні, а у 2 ложках цього: ніяких бризок олії й менше смаженого запаху

Якщо ви любите мойву, але не хочете знімати квартиру, аби її поїсти, то приготуйте її особливим методом. Виходить дуже смачно та з гарною скоринкою, але без зайвої олії та запаху по всій кухні.

З таких грибів КАТЕГОРИЧНО заборонено варили суп: про це мало хто знає, а вони виділяють отруту

Суп із грибів – чудовий варіант першої страви. Втім, багато господинь навіть не здогадуються, які гриби ні в якому разі не можна використовувати для приготування страв.

Салат “Інтрига” легко зберігається і без холодильника. Готую такий зараз ледь не щодня, бо світла нема

У періоди відключення світла доволі важливо ретельно підбирати свій раціон. Розповідаємо, який салат приготувати в блекаут, аби він не зіпсувався без холодильника.