Архівні фото Алли Мазур, Наталії Мосейчук та інших українських ведучих: як змінювалася зовнішність відомих журналістів?

Ці лиця знає кожен українець, але не всі пам'ятають, як виглядали українські ведучі на початку кар'єри.

Найчастіше відомі телевізійні журналісти стають заручниками образу, який ретельно створюють стилісти. Пропонуємо згадати або дізнатися, як змінювався імідж популярних українських ведучих на телеканалі 1 + 1.

Її називають легендою українського телебачення. 54-річна Алла Мазур з 1997 року працює у службі ТСН. Мазур є незмінною ведучою програми «ТСН. Тиждень».

Алла Мазур

47-річна Наталія Мосейчук стала ведучою новин на 1 + 1 у 2006 році. Зараз веде політичне ток-шок «Право на владу».

Наталія Мосейчук

42-річна ведуча Лідія Таран працювала і на «Новому каналі», і на «5 каналі». У ТСН прийшла в 2009 році.

Лідія Таран

44-річна Марічка Падалко працює на каналі 1 + 1 з 2002 року. Журналістка була ведучою спочатку спортивних новин, зараз Падалко веде випуски ТСН у рамках ранкового шоу «Сніданок з 1 + 1».

Марічка Падалко

Юлія Бориско працювала на різних телеканалах України. До команди ТСН Бориско приєдналася у 2001 році. Зараз 41-річна ведуча веде пізній випуск новин «ТСН. Ніч».

Юлія Бориско

35-річний Святослав Гринчук починав працювати журналістом футбольного тележурналу і місцевого телеканалу у Львові. У 2016 році став ведучим ранкових випусків новин ТСН.

Святослав Гринчук

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.