Юлія Висоцька показала себе у молодості: такою вона підкорила Кончаловського (ФОТО)

Author name 9 Червня 2020 в 23:06

Поділитися статтею

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський
Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський

Телеведуча Юлія Висоцька показала, якою вона була 24 роки тому — тоді їй було всього 23.

Телеведуча Юлія Висоцька та режисер Андрій Кончаловський разом вже 22 роки. Не дивлячись на те, що різниця між подружжям складає 36 років, вони пройшли разом як щасливі моменти, так і справжню трагедію — вже понад шість років їхня донька Маша знаходиться в комі після страшної аварії.

Після трагедії подружжя не тільки не розлучилося, але і згуртувалося ще більше і вже довгі роки бореться за здоров’я і життя своєї дочки.

46-річна Висоцька вирішила поділитися унікальним знімком, на якому їй 24 роки — саме в той період вона познайомилася з майбутнім чоловіком.

На знімку з пропуску на кінофестиваль “Кінотавр” видно, що майже чверть століття тому Юлія була володаркою довгого рудого волосся і блискучої посмішки, яка, насправді, прикрашає Висоцьку і сьогодні.

До слова, нещодавно чоловік Юлії, Андрій Кончаловський, відверто поділився своїми почуттями до дружини. За його словами, вона зараз є головним сенсом його існування, вона і їхня спільна донька Марія.

“У Віктора Франкла головна філософія: мати силу — знайти мету. Тому що життя без мети безцільна. Моя мета, щоб вона одужала. Це є сутністю мого життя і Юліного. І ця віра невблаганна», — відверто зізнався Кончаловський.

Режисер також додав, що їхній доньці зараз набагато краще.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею