facebook

Зіркові легенди народилися в одному селі з різницею в 10 років: Маршинці – батьківщина Ротару та Сандулесу

І Лілія Сандулесу, й Софія Ротару є видатними українськими співачками з Буковини. Та мало хто знає, що обидві зірки народилися в одному й тому ж селі Маршинці Чернівецького району.

77-річна Софія Ротару вже давно не спілкується з журналістами та й узагалі намагається не з’являтися в публічному просторі. Натомість Лілія Сандулесу ще має сили на проведення всеукраїнських турів разом з Івом Бобулом.

В одному з інтерв’ю співачка пригадала рідне село Маршинці у Чернівецькій області. 67-річна Лілія Василівна розповіла, що її будинок був розташований у центрі населеного пункту. А родина Ротарів (це вже потім Софія з сестрами взяли псевдонім Ротару) мешкала ближче до околиці.

Софія Ротару народилася у селі Маршинці

Тож коли Ліля з бабусею їздила до Чернівців на базар продавати городину, дівчина бачила на афішах односелицю. Тоді й сказала бабусі, що в неї теж колись буде така афіша. Щоправда, батькам було байдуже до доньчиних талантів.

Тож часто-густо доводилося втікати з дому, аби потрапити на репетицію сільського хору. Був цілий скандал, коли дівчина сповістила про намір поступати до музучилища. Тоді майбутня зірка заявила, мовляв, якщо провалить іспити, житиме так, як кажуть батьки. Але має обов’язково спробувати. І поступила.

Лілія Сандулесу народилася у селі Маршинці

Лише через 15 років мама прийшла на концерт Сандулесу, обійняла доньку й визнала, що вона справжня зірка. Лілія змалечку досягала всіх поставлених цілей. Наприклад, захотіла навчатися у школі у 6 років.

Мама привела дитину до директора. Той намалював на дошці лінію. Сказав, якщо дотягнеться, то візьме її у першачки. Ліля хоч і була маленькою на зріст, а таки підстрибнула й торкнулася заповітної лінії.

На жаль, попрацювати разом із Софією Ротару у Чернівецькій філармонії Лілії Сандулесу не пощастило. Коли вона влаштувалася туди на роботу, артистка вже переїхала до Ялти через стан здоров’я. Натомість сестри Лідія та Ауріка стали колежанками молодої артистки.

Популярне

Схожі статті

Сусідка повернулася з-за кордону через 5 років – і розповіла, чого найбільше не вистачає там із нашого

Часто люди їдуть за кордон в пошуках кращого життя. Але виявляться, що деякі звичні для нас речі там відсутні, і для багатьох це становиться справжньою несподіванкою.

Улюблений варіант вечері: страва виходить дуже смачна і ситна. Все склала і без клопотів запікаю

Хочете рецепт такої вечері, де все намішав в одній мисці, в духовку закинув, забув, а через 40 хвилин прийшов і в тебе вже смачна вечеря на столі? Впевнені, що так. І ми поділимося рецептом.

“Не змушуйте його вчитися”: порада шкільного психолога, яка мене спочатку обурила, а потім врятувала

Всі розумні й турботливі батьки прагнуть забезпечити свою дитину всім необхідним і дати їй хорошу освіту. Але часом варто дати школярам спокій у питаннях навчання.

Не тільки ботсад: найкращі місця для прогулянки у Києві з коханими, дітьми та друзями

Хоча погода останнім часом доволі мінлива, не можна заперечувати того факту, що на вулиці вже весна. Саме тому кияни порадили найцікавіші місця для прогулянок у столиці.

Смажені огірки – смішно звучить, але смачно страшенно! Гості “в ауті”, а тарілки порожні

Якщо ви досі не коштували смажені огірки, обов'язково спробуйте! Це дуже смачна і пікантна закуска, яку готують в азійських країнах. Смак цієї страви вас точно здивує.

Нереально смачний торт “Все змішали і в духовку”. Рецепт легко запам’ятати: по 1 склянці того, сього і цього

Торт за цим рецептом виходить дуже смачним, ніжним і соковитим. Важко повірити, що для його приготування не потрібні ні міксер, ні ваги. Все дуже просто і швидко.