Весілля Віктора Павлика та Катерини Реп’яхової: молода дружина похвалилася новими фото зі свята

Author name 11 Червня 2020 в 23:06

Поділитися статтею

Катерина Репяхова і Віктор Павлик
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

54-річний співак і 25-річна Катерина Реп’яхова майже два тижні приховували новину про своє весілля

Український співак Віктор Павлик та його концертний директор, 25-річна Катерина Реп’яхова, офіційно стали чоловіком і дружиною. Як пізніше пояснила молода дружина, вони хотіли розділити цей день тільки один з одним, саме тому приховали дату розпису від ЗМІ і шанувальників.

Після відвертого зізнання подружжя почало активно ділитися фотографіями з “дня народження” їхньої сім’ї. Насправді, в липні заплановано ще грандіозний банкет в Дніпрі, на якому зберуться всі родичі Катерини та Віктора.

Виктор Павлик и Екатерина Репяхова
Віктор Павлик та Катерина Реп’яхова

Для фотосесії Павлик вибрав класичний чорний костюм і білу сорочку, Реп’яхова приміряла молочне плаття, яке підкреслювало струнку фігуру. Образ нареченої підкреслювала прозора накидка-шлейф, яка прикрашала наряд дівчини.

Розпис подружжя назвало лише репетицією перед весіллям, точну дату якого тримають у таємниці. Попередньо, святковий банкет повинні провести у липні, якщо карантинний режим не зіпсує плани.

“Ця подія була маленькою репетицією нашого важливого дня – дня весілля! У нас не було нікого, навіть плаття мені шнурував чоловік”, – розповіла Реп’яхова.

До речі, новоспечена дружина додала, що під час фотосесії вона красувалася не в основній своїй сукні. А той самий заповітний наряд нареченої вона продемонструє безпосередньо на весіллі.

“Це не основне моє весільне плаття, головне я зберігаю на церемонію, його ніхто не бачив”, – поділилася Катерина.

Виктор Павлик и Екатерина Репяхова
Віктор Павлик та Катерина Реп’яхова

Нагадаємо, що шлюб з Катериною Реп’яховою стане для співака Віктора Павліка вже четвертим. Від попередній трьох дружин він має двох синів і дочку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею