У співачки Alyosha і Тараса Тополі народиться двійня: артистка заінтригувала новим фото

Author name 25 Червня 2020 в 14:06

Поділитися статтею

Alyosha у своєму Instagram поділилася новим знімком, в якому підкреслила великий животик обтягуючою сукнею.

Українські музиканти Alyosha і Тарас Тополя готуються поповнити ряди багатодітних сімей. В кінці квітня щасливе подружжя повідомило, що вони в очікуванні третьої дитини.

Пара разом вже близько десяти років, сім з яких вони офіційно у шлюбі. Відносини між ними зав’язувалися, як в старих затишних фільмах — Олена (справжнє ім’я Альоші) та Тарас літніми вечорами гуляли по кілька годин київськими парками і обговорювали музику. У якийсь момент вони зрозуміли, що більше не зможуть відпустити один одного.

У 2013-ому лідер групи Антитіла і співачка Alyosha зіграли весілля. У тому ж році у них народився старший син Роман, а ще через два роки — меншенький Марк. Тепер для повноцінного щастя їм не вистачало тільки дівчинки.

Тарас Тополя и Алеша с сыновьями
Тарас Тополя і Альоша з синами

І ось в 2020-му пазл нарешті склався — артисти розповіли, що вони очікують народження дівчинки. Зараз майбутні багатодітні батьки сперечаються на рахунок імені майбутньої дитини. Тарас навіть пропонував назвати дочку Карантинія, але це, звичайно ж, тільки жарти.

Тим часом шанувальники зіркової пари запідозрили, що співачка може бути вагітна відразу двійнятами. На новому знімку, яким Альоша поділилася у своєму особистому блозі, вона позує у бандажній сукні.

Таке вбрання підкреслює великий животик виконавиці. Багато коментаторів почали писати про свої здогади, що не може бути животик таких розмірів, якщо майбутня мама вагітна всього одним малюком. Під публікацією співачки відразу почали з’являтися такі припущення:

  • “Животик немов двійня там живе”;
  • “Та да, майже на двійню, на дівчаток”, — писали користувачі мережі.

Однак більшість же просто відзначили, що Альоші дуже пасує вагітність і вона виглядає просто чудово у своєму цікавому положенні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею