“Всі жінки відьми”: як сьогодні виглядають актриси культового серіалу “Зачаровані”

Author name 14 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

Холлі Мері Комбс: тоді і зараз
Холлі Мері Комбс: тоді і зараз

Серіалу «Зачаровані» більше 20 років: ви не впізнаєте улюблених героїнь! Здавалося, що в 90-ті цей серіал подивився практично кожен підліток. Елементи фентезі та хоррора притягували до екранів, а головні героїні, точніше їх життя, ставало предметом обговорення кожної дівчачої компанії. Ми підрахували, що перша серія магічної історії вийшла 22 роки тому. Як же зараз виглядають кумири «дітей дев’яностих»? Давайте порівняємо!

Алісса Мілано (Фібі)

Алисса Милано
Алісса Мілано

За сюжетом Фібі була наймолодшою з сестер. Але в житті вона ледь старше своєї колеги, яка зіграла Пайпер.

Алісса зараз майже не схожа на миловидну дівчину з серіалу. Актриса стала дизайнером, у неї своя лінія одягу. Так само жінка стала завзятим вегетаріанцем і одним з членів товариства захисту тварин.

Подейкують, що на її зовнішності позначилися численні аборти заради акторської кар’єри. Сама ж Алісса не коментує минуле, а веде тихе сімейне життя, виховуючи разом з чоловіком двох дочок.

Шеннен Доерті (Прю)

Шеннен Доэрти
Шеннен Доерті

Чи впізнаєте ви в цій статній жінці відважну старшу сестру сімейства зачарованих?

Шеннен — справжній боєць. У 2015 році у неї діагностували рак молочної залози і боротьба за життя у актриси ще триває. Проте жінка не залишила роботу і продовжила творчий шлях. Вона спробувала себе в ролі продюсера, але й акторське ремесло не закинула: в 2019 році вона зіграла у фільмі «Ніхто не хотів говорити».

Холлі Мері Комбс (Пайпер)

Холли Мэри Комбс 
Холлі Мері Комбс

46-ти річна актриса нині воліє приділяти час своїй родині й особистому житті. У Мері аж троє дітей, заради яких жінка ризикнула не тільки фігурою, а ще й акторською кар’єрою. Остання її творча робота — це одна роль Елли Монтгомері в серіалі «Милі обманщиці». Після зйомок, актриса практично з головою поринула в побут своєї родини.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею