Як виглядають сини Ірини Білик? Знаменитість показала фото

Author name 19 Липня 2020 в 19:07

Поділитися статтею

Ірина Білик показала синів і невістку
Ірина Білик показала синів і невістку

Днями Катерина Осадча відсвяткувала п’ятнадцяту річницю своєї програми. Цей захід був настільки масштабним, що на нього зібралися всі найяскравіші зірки сучасного українського шоу бізнесу.

Привітати Катю Осадчу прийшла і Ірина Білик зі своєю сім’єю. До Дня Конституції в цьому році президент України Володимир Зеленський нагородив її званням Орденом княгині Ольги третього ступеня. Це далеко не перша державна нагорода на її рахунку. Раніше Білик отримала широке визнання і нагороду “Народної артистки України ” і “Заслуженої артистки України “, а також “Кращу виконавицю двадцятиріччя ” за версією YUNA.

Ірина Білик прийшла до Осадчої з дітьми та невісткою

Фотографії з заходу вже розлетілися по всьому Інстаграму. Зокрема, Ірина Білик опублікувала знімок, на якому ведуча програми Катя Осадча, тобто сама винуватиця торжества, стоїть поруч з Білик, її синами Глібом і Табрізом, а також з рудоволосої дівчиною старшого сина Алісою.

https://www.instagram.com/p/CCxuvd6pJgh/

Невістка Ірини Білик викликала найбільше обговорень. Фоловери розділилися на два табори – ті, кому сподобалася обраниця зоряного сина, і ті, хто не побачив в ній нічого особливого. Не змогли втриматися і залишили лайк під фото Ані Лорак, Катя Осадча, Ольга Сумська та інші зірки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею