Леся Нікітюк в традиційному вбранні підкорила своєю красою: справжня україночка

Телеведуча Леся Нікітюк влаштувала красиву фотосесію в традиційному українському стилі. Леся приміряла вишиті сукні та яскраві хустки на голову.

Українська телеведуча Леся Нікітюк все частіше приміряє на себе професію моделі. Леся любить приміряти цікаві образи і не боїться експериментів. Але в цей раз зірка шоу “Хто зверху” вирішила вразити природною красою і красивими традиційними нарядами.

Нікітюк влаштувала фотосесію в традиційному етнічному стилі. Вона приміряла бойківський етно-образ, який носять жителі Закарпаття. Зокрема, Леся вбралася в сукню і хустку і пішла спокусливо позувати біля снопа сіна.

Фото Леси Никитюк
Фото Лесі Никитюк

“Чи не відпочивати пішла в снопи … А стала фотографуватися. На мені бойківський традиційне вбрання! Бойки – це етнічна група, яка живе на заході України, славляться своєю традиційною кухнею, діалектом, піснями і танцями! Місцеві жінки варять борщ з пшоном і можуть зупиняти дощ”, — розповіла телеведуча.

Фото Леси Никитюк
Фото Лесі Нікітюк

Шанувальники залишилися у захваті від такого образу і залишили Лесі безліч компліментів:

  • “Лесюня — красуня “;
  • “Красуня Леся”;
  • “Справжня україночка”;
  • “Тобі дуже личить”, — написали користувачі мережі.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?