Копія батько: Тіна Кароль показала змужнілого сина

Author name 23 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

Тіна Кароль з сином Веніаміном
Тіна Кароль з сином Веніаміном

На одній з фан-сторінок Тіни Кароль в Інстаграмі з’явилося нове сімейне фото артистки з сином.

Фото було зроблено на заході на честь святкування 15-річчя програми «Світське життя». Тіна була одягнена в білу сорочку і строгий костюм чорного кольору, а Веніамін – в зелену футболку-поло. На першому знімку Кароль з сином невимушено дивляться в камеру, а на другому – зворушливо туляться один до одного, і Тіна розпливається в усмішці. Фанати артистки дивуються, як швидко йде час, вони відзначили, що Веня вже зовсім дорослий. Деякі підписники помітили, що син Кароль неймовірно схожий на свого покійного батька Євгена Огіра.

Веніамін не живе з мамою

Уже кілька років син Тіни Кароль живе в Англії в українській родині. Там хлопчик ходить до місцевої школи, вчиться грати на барабанах і фортепіано, а також танцює в українському клубі гопак. В одному з інтерв’ю Тіна розповіла, що навчання сина за кордоном – це її тверде рішення, яке вона прийняла ще за життя чоловіка, продюсера Євгена Огіра. Кароль стверджує, що хлопчик дуже добре вчиться і йому подобається жити в Англії. Цікаво, що Веніамін вже зараз говорить українською мовою з легким акцентом.

Нагадаємо, що чоловік Тіни Кароль Євген Огір помер в 2013 році в одній з клінік Києва. Причиною смерті стало онкологічне захворювання – рак шлунка. На момент смерті йому було 32 роки, а в шлюбі з артисткою він встиг прожити всього п’ять років.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею