Юрій Горбунов показав свої зморшки. Постарів і змінився, але Осадча любить і такого

Author name 23 Липня 2020 в 19:07

Поділитися статтею

Юрій Горбунов
Юрій Горбунов

Юрій Горбунов поділився новим знімком у своєму особистому блозі. Підписників телеведучого здивував його зовнішній вигляд.

У серпні цього року Юрій Горбунов відзначить свій 50-й день народження. Він уже досить давно займається телевізійною діяльністю і встиг стати одним з найбільш затребуваних і популярних ведучих і шоуменів України.

Сьогодні ім’я Юрія телеглядачі асоціюють з телеканалом “1+1”, проте старше покоління пам’ятає той час, коли Горбунов щоранку виходив у прямий ефір з Машею Єфросиніною на “Новому каналі” в програмі “Підйом”. Це було одне з перших ранкових шоу в країні, а яскраві ведучі забезпечили йому приголомшливі рейтинги — з Машею і Юрієм прокидалася вся країна.

Маша Ефросинина и Юрий Горбунов вели "Подъем" с 1999 по 2001 год
Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов вели “Підйом” з 1999 по 2001 рік

Пізніше Юрій став невід’ємною частиною “Танців з зірками” — він вів їх разом з Тіною Кароль ще в першому сезоні в 2006-2007 роках. Після перезапуску танцювального змагання для представників естради і кіно Горбунов знову зайняв пост його ведучого.

Юрий Горбунов и Тина Кароль в первых выпусках "Танців з зірками"
Юрій Горбунов та Тіна Кароль в перших випусках “Танців з зірками”

Сьогодні Юрій має звання Заслуженого артиста України, міцну і дружну сім’ю і веде найвідповідальніші і популярні шоу і заходи в країні, встигає Горбунов знімати в кіно.

Зрозуміло, зовнішній вигляд шоумена змінився за цей період – він став старшим, а його зачіска сховалася легкою сивиною. Під новим знімком Юрія в мікроблозі підписники ахнули: “Постарів”.

Юрий Горбунов: снимок с Instagram
Юрій Горбунов: знімок з Instagram

Не дивлячись на такий поважний зовнішній вигляд, шанувальники телеведучого відзначили, йому потрібно посміхатися. Посмішка йому до лиця і робить його свіжіше та яскравіше.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею