Як виглядає єдина дочка зірки “Величного століття” Мер’єм Узерлі і чому батько відмовився від неї

Author name 23 Липня 2020 в 20:07

Поділитися статтею

Мер'єм Узерлі
Мер’єм Узерлі

Мер’єм Узерлі показала рідкісний кадр зі своєю донькою — актриса виховує її сама. Дівчинка, як дві краплі води, схожа на зіркову маму.

Мер’єм Узерлі у багатьох телеглядачів асоціюється зі своєю роллю Хюррем-Султан в турецькому серіалі “Величне століття”. Ця робота принесла актрисі всесвітню популярність і нові робочі пропозиції.

Мер’єм мала все для успішного життя світської левиці і актриси. Однак особиста драма розбила їй серце і стала причиною тривалої депресії. Вже під час зйомок в серіалі Мер’єм Узерлі почала зустрічатися з турецьким бізнесменом Джаном Атешем.

Мерьем Узерли и Джан Атеш
Мер’єм Узерлі і Джан Атеш

За їхньою історією кохання стежили всі шанувальники і ЗМІ, на радість фанатам актриса навіть оголосила про заручини з коханим. Однак, в серпні 2013 році щасливий роман закінчився — пара розлучилася.

В кінці того ж місяця Мер’єм дізналася, що носить під серцем дитину від Джана, проте навіть ця новина не врятувала їхніх відносини. У 2014 році актриса народила дочку Лару.

Ця ситуація стала для Мер’єм Узерлі справжнім ударом. Мер’єм Узерлі через переживання потрапила в реабілітаційний центр і кинула зйомки в серіалі, який прославив її на весь світ. Після нервового зриву актриса довго відновлювала репутацію в кінематографі.

Мерьем Узерли с дочкой
Мер’єм Узерлі з донькою

Заради малятка актрисі довелося взяти в себе в руки і перемогти всі проблеми. На сьогоднішній день Джан не спілкується ні з колишньою коханою, ні з дочкою, він не бере ніякої участі у вихованні дівчинки.

Однак, Мер’єм Узерлі впоралася з депресією і тепер всю себе присвячує маленькій Ларі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею