У мережі з’явилися рідкісні фото дорослого сина Андрія Паніна: як виглядає спадкоємець актора

Старший син Андрія Паніна вирішив продовжити справу батька і стати актором. Які успіхи вже має хлопець, і як він виглядає зараз — читайте далі.

Актор Андрій Панін був неймовірно популярним і затребуваним в російському кінематографі. Його герої завжди привертали телеглядачів, навіть з огляду на той факт, що Паніну часто діставалися ролі антагоністів. У його талант неможливо було не закохатися.

У 2013 році актор несподівано пішов з життя – остаточні причини смерті досі залишаються під завісою таємниць і недомовок. Основною причиною вважають нещасний випадок нібито Панін впав з висоти власного зросту і отримав важку черепно-мозкову травму. Також розглядається версія про умисне вбивство. У актора були ознаки боротьби на тілі – садна, рани. Однак, слідство у цій справі триває і досі.

У Андрія залишилося троє дітей – дочка Надія від першого шлюбу і двоє синів, Олександр і Петро, від другої дружини Наталії Рогожкін. Цього року старшому Сашкові виповнилося 19 років, він вирішив продовжити справу батька і підкорювати акторську сферу.

Андрій Панін з сином Олександром

Олександр не веде активне соціальне життя – він не дає інтерв’ю і мовчить в соціальних мережах. Відомо, що він вступив до інституту після школи нема на творчу спеціальність. Однак, хлопець виконав головну роль у фільмі “Недитячий будинок ” – зйомки почалися зовсім недавно. Разом з сином Паніна в картині грає Іван Охлобистін, відомий за серіалом “Інтерни “.

На зйомки Олександр потрапив випадково – про нього згадала кастинг-директор проекту Олена Галанова, яка і показала фото режисерові фільму Михайла Расходнікову. Паніна-молодшого затвердили в перший же день. Прем’єра картини очікується на 2021 рік.

Олександр Панін на зйомках (крайній праворуч)

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.