Як виглядала Ірина Аллегрова до пластики: в мережу потрапив рідкісний архівний знімок

Музикант і композитор Ігор Ніколаєв у своєму мікроблозі поділився рідкісним фотознімком, на якому він зображений з Іриною Аллегровою.

У глобальній мережі зараз так багато інформації, відео і фотографій, що часом не тільки для шанувальників, а й для самих селебріті стають сюрпризом деякі кадри, на яких зображені вони ж.

Так, у своєму особистому блозі російський співак, музикант і композитор Ігор Ніколаєв поділився фотографією, яку випадково побачив на просторах Інтернету.

“Знайшов в Інтернеті фото, і виникла маса питань: Який це рік? Де це ми?
Мірою чого є пляшка Хайнекен (І чи Хайнекен це?) Хто за Ірою (моя версія — Таня Овсієнко)? Куди дивиться Саша Цекало (і чи він це?)? Чия нога зліва від Іри Аллегрової? Питання одне глибокодумніше іншого … Головна відповідь: були ГАСТРОЛІ”, — підписав свою знахідку Ніколаєв.

Знімок: Instagram @igor_nikolaev_music

Хоча фото виявилося поганої якості, на ньому помітно красиву і легку Ірину Аллегрову. “Шальна імператриця” сидить у легкому білому платті і з гарними золотистими локонами — зараз такий образ співачка абсолютно не використовує.

68-річна Ірина носить парик з пишним каре і надає перевагу чорному вбранню з яскраво вираженим декольте. Втім, останній пункт вона любила і багато років тому, як помітно по знімку.

Зараз Аллегрову часто звинувачують у застосуванні пластичних операцій і косметологічних процедур. Артистка неодноразово робила підтяжку шкіри, підтяжку повік, і ринопластику.

Ірина Аллегрова: до і після

Проте, підписники Ніколаєва з теплою прийняли такий архівний знімок:

  • “Молоді, азартні, красиві”;
  • “Найголовніше, внутрішній стан Ніколаєва По фотці, думаю супер”;
  • “Ірина шикарна жінка”, — написали користувачі мережі.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.