Жертви невдалої пластики: Валерій Леонтьєв, Микола Басков та інші знамениті чоловіки

Author name 27 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Сергій Звєрєв - доля самого гламурного модельєра
Сергій Звєрєв – доля самого гламурного модельєра

Жертвами невдалої пластики, всупереч різним переконанням і стереотипам, можуть стати не тільки жінки, а й чоловіки. Давайте подивимося, які співаки й актори змінили себе до невпізнання.

Валерій Леонтьєв

Валерий Леонтьев: до и после пластики
Валерій Леонтьєв: до і після пластики

Співак Валерій Леонтьєв завжди відрізнявся своєю екстравагантністю та неординарністю на сцені. Свій образ він пропрацював до таких дрібниць, що цього артиста слухачі вже точно ні з ким б не сплутали.

Однак, час не щадить навіть найсміливіших виконавців — молодість йде, а на обличчі починають з’являтися зморшки. Леонтьєв вирішив поборотися за “вічну молодість і красу ” і не раз вдавався до пластичних операцій. Сьогодні Валерію складно посміхатися і кліпати очима через множинних підтяжок обличчя. А від колишнього завзятого Леонтьєва залишилися лише пісні і кучерява зачіска.

Сергій Звєрєв

Сергей Зверев: до и после пластики
Сергій Звєрєв: до і після пластики

Шоумена і телеведучого Сергія Звєрєва багато-хто не люблять. Інші ж навпаки ним захоплюються — він сміливий, неординарний, непередбачуваний. Багато-хто говорить, що у Сергія добре серце — не дивлячись на весь епатаж, він багато витрачає на благодійність і допомагає дітям.

Критикують зіркового стиліста і через його зовнішність. Однак, множинні операції були вимушеним заходом. У 1995 році він потрапив в автомобільну аварію, в якій тільки дивом залишився живим. Його обличчя хірурги буквально збирали по шматочках — після того випадку Звєрєв більше ніколи не бачив себе колишнім у відображенні дзеркала.

Микола Басков

Николай Басков: до и после пластики
Микола Басков: до і після пластики

Натуральний блондин є не таким вже й натуральним. Микола Басков також мріє про вічну молодість, як і його численні колеги по сцені, тому не раз вдавався до послуг пластичного хірурга.

До слова, обличчя Баскова дійсно виглядає досить свіжим і юним, але на відео з концертів і телепрограм помітно, що виконавцю важко посміхатися і моргати.

Олександр Пєсков

Александр Песков
Олександр Пєсков

Актор і пародист Олександр Пєсков ніколи не заперечував, що звертався до пластичної хірургії. Він прагне зберегти якомога довше свою молодість, тому регулярно займається спортом і правильно харчується. Але все ж деякі “недоліки”, на думку Пєскова, здатна прибрати тільки пластична хірургія.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею