Як виглядала Барбара Брильська в молодості: в мережу потрапив унікальний знімок актриси в пікантному образі

Author name 28 Липня 2020 в 22:07

Поділитися статтею

Барбара Брильська
Барбара Брильська

Барбара Брильська вважалася однією з найбажаніших і привабливих польських актрис. Змогла артистка закохати в себе і радянського глядача. Як же виглядала Барбара на початку кар’єри – дивіться далі.

Польська актриса Барбара Брильська стала відомою в країнах колишнього Союзу завдяки своїй ролі Наді у фільмі «Іронія долі або З легким паром! ». Саме з нею у багатьох сім’ях досі сім’ї проводять новорічні свята.

Картина стала справжньою легендою в сфері кіно, а Барбара – однією з найбажаніших актрис.

Барбара Брыльска в "Иронии судьбы"
Барбара Брильська в “Іронії долі”

Сьогодні 79-річна Брільська рідко з’являється на знімальному майданчику або в театрі. Проблеми зі здоров’ям не дозволяють їй повноцінно повернутися до улюбленої справи. Однак, фільми з нею до сих пір залишаються улюбленими і актуальними.

Зберігають пам’ять про неймовірну красу Барбари і рідкісні зніме з того часу.

З юного віку майбутня зірка знала, що вона народжена для кіно. Брильська вчилася в Лодзінської вищої театральної школи, а після закінчила Варшавську вищу школу кіно, театру і телебачення.

Паралельно запрошували Барбару і на зйомки до відомим кутюр’є і на обкладинки глянцевих видань. У мережі збереглося рідкісний знімок 1969 року однієї з фотосесій.

Барбара Брыльска, 1969 год
Барбара Брильська, 1969 рік

Юна Барбара Брильська позує в спідній білизні і коротким стильним каре. Такою була актриса ще до «Іронії долі».

Фото демонструє, чому Барбара була так бажана й затребувана – красива, зі стрункою фігурою і зі своєю родзинкою у погляді. Однак, головний секрет любові мільйонів – незаперечний талант Брильської.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею