Тіна Кароль без макіяжу блиснула натуральною красою: “Тінку б у Голлівуд!”

Author name 30 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль поділилася легким знімком з гримерки, продемонструвавши натуральну красу.

Українська співачка Тіна Кароль вразила шанувальників домашнім видом. Артистка на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram поділилася фотографією з гримерки.

Всі звикли бачити виконавицю на екранах телевізорів і під час виступу з яскравою червоною помадою і красивими локонами, проте Тіна ніколи не соромилася показувати себе без макіяжу. Кароль веде здоровий спосіб життя, займається спортом і строго стежить за харчуванням — це допомагає підтримувати себе в хорошій і здоровій формі, окрім правильного і якісного косметичного догляду.

У цілому, комплексний результат — на обличчя. Тіна дійсно виглядає досить привабливо навіть без макіяжу. До того ж, вона мотивує своїх шанувальників змінюватися на краще і правильно доглядати за собою.

Тина Кароль
Тіна Кароль

До слова, Тіна останнім часом намагається не використовувати в макіяжі свою головну візитну картку — червону помаду. Хоча співачка навіть встигла випустити свій власний продукт для губ в улюбленому відтінку.

Фанати Кароль з теплотою зустрічають улюблену виконавицю навіть без косметики. Більш того, природна Тіна деяким подобається навіть більше, ніж з професійним макіяжем:

  • “Хочу Тіну в Голлівуді”;
  • “Найкрасивіша”;
  • “Найпрекрасніша. Наш промінчик щастя”, — пишуть користувачі мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею