Турецький красунчик Бурак Озчівіт озвучив намір зробити пластику – красу треба покращувати

Author name 31 Липня 2020 в 16:07

Поділитися статтею

Бурак Озчівіт
Бурак Озчівіт

Ніколи б не подумали, що навіть такий красень як Бурак Озчівіт теж чимось незадоволений у своїй зовнішності. А тут на тобі – збирається лягти під ніж пластичного хірурга. Він серйозно ?!

36-річний Бурак – зірка номер один не тільки в Туреччині, але і входить в сотню найкрасивіших людей світу. Він активно знімається в кіно, займається благодійністю і своєю молодою сім’єю – дружиною Фахріє Евджен і маленьким сином Караном, якому недавно виповнився рік.

Маленький Каран Озчівіт
Маленький Каран Озчівіт

Але останнім часом його шанувальники, а особливо, пристрасні шанувальниці, помітили, що Бурак став різко старіти. Швидше за все, це позначається часте накладення гриму і дуже насичений графік зйомок, практично без відпочинку.

Бурак Озчівіт
Бурак Озчівіт

У Інстаграмі стурбовані фоловери написали, що виглядає він тепер набагато старшим за свої роки. Зокрема, у нього стали провисати верхні повіки, що робить обличчя не тільки старше, але і сердитим. Прибрати цю ваду можна простою операцією блефаропластики.

Бурак Озчівіт
Бурак Озчівіт

Також посилилися носогубні складки, які ще більше підкреслюють вуса і борода.

Бурак Озчивит
Бурак Озчівіт

А в одному з турецьких ток-шоу актора відкритим текстом запитали, як він ставиться до пластичних операцій. Бурак чесно сказав – він якраз думає над цим, щоб не запускати проблему, адже обличчя – це його багатство і хліб.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею