Напухлі ноги: розповніла Неллі Уварова здивувала мережу зовнішнім виглядом – це і правда «Не родись красивой»

Author name 4 Серпня 2020 в 21:08

Поділитися статтею

Неллі Уварова - як змінилася актриса?
Неллі Уварова – як змінилася актриса?

Неллі Уварова – актриса російського театру і кіно, про яку глядачі дізналися по ролі Каті Пушкарьової в серіалі “Не родись красивою “.

Головна роль забитої секретарки, яка ходила в “бабусиних ” нарядах, а в кінці перетворилася в прекрасну леді, дуже вразила шанувальників. Тому Неллі стали запрошувати і в інші великі проекти на головну роль. Хоча сама “Пушкарьова ” зізнається – їй більше подобаються ролі в молодіжному театрі.

Неллі Уварова запустила себе так, що шанувальники не впізнали

Через те, що Уварова більше любить театр, її нечасто можна побачити в телевізорі. І на публічні прийоми вона ходить рідко. Нещодавно в столиці проходив світський захід, де сорокарічна Уварова засвітилася перед журналістами.

Неллі Уварова стала товстої
Неллі Уварова стала товстої

Її спочатку навіть не впізнали – Неллі наділа мішкувате бабусине плаття і старі туфлі. При цьому її ноги опухли, і, як написали фолловери, стали схожими на сосиску. У коментарі до публікації фанати відзначили – “Кругла як колобок “, “Сильно себе запустила “, “Зачіска і сукня – бабусині !!! “.

Неллі Уварова показала пухкі ноги
Неллі Уварова показала пухкі ноги

Сама Неллі ніяк не відреагувала на такі відгуки шанувальників. Судячи з усього, їй її новий образ більше до душі. А з іншого боку – може вона готує перевтілення як в серіалі?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею