Осадча в люті: Мейхер на весь світ роздзвонила, як вона крутить шури-мури з Горбуновим за спиною дружини

Поки Катя Осадча трудилася в Києві як бджілка і дивилася за дитиною, її чоловік Горбунов поїхав в село, та не сам, а з Надією Мейхер і там замутив з нею роман.

Надію Мейхер раптом пробило від одкровення. Вона згадала і на весь Інтернет видала, як нещодавно крутила шури-мури з Юрієм Горбуновим на сільських сінниках.

І це не жарти, а на повному серйозі. Сам Горбунов навіть і не намагався опротестувати цю заяву задоволеної Мейхер – а як же ?! Саму Осадчу посунула!

Надія Мейхер

А справа була так. У селі Пирогово на Київщині, де той самий відомий музей, з’явилася дуже весела компанія. Вони приїхали надовго, притягли з собою багато чого, навіть камери.

Це знімальна група так серіалу “Великі Вуйки ” почала зйомки другого сезону. У головних ролях – Юрій Горбунов та Надія Мейхер. За сценарієм вони грають закохану пару середнього віку, яка вирішила зійтися і спробувати себе знайти своє щастя.

Горбунов і Мейхер в “своїй” хаті

Навколо цього і буде крутитися весь сюжет. Ну а так як це любов, то буде там чимало пікантних сцен …

Катя Осадча, хоч і вигляду не подає, але захвилювалася – Мейхер ще та штучка. І вирішила теж зніматися в серіалі – щоб за чоловіком доглядати, а заодно і грошики додаткові капнуть.

Каті Осадчій є чого переживати – ці двоє дуже вже задоволені

Як ви зрозуміли, буде весело.

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.