Поставлен диагноз: Ксении Собчак надо лечиться, лечиться и еще раз лечиться

Ксенія Собчак не перестає епатувати росіян. Після зламаного носа і скандалу в Дівєєвському монастирі, тепер стала виставляти дивні фото.

Хто не в курсі, Ксенія Собчак – це дочка Санкт-Петербурзького (тоді ще Ленінградського) міського голови Анатолія Собчака. Саме він благословив нікому невідомого Путіна на велику політичну кар’єру. Але мова не про нього, а про саму Ксюшу.

Ксенія Собчак в юності

Дівчинка виросла в атмосфері абсолютного достатку по системі виховання “що захотілося, то і ось тобі, дитино”.

Але батько раптом помер у розквіті сил (подейкували, прямо з коханкою на курорті) і юній Ксюші довелося самій влаштовуватися в житті. Тим більше, що у неї був затяжний конфлікт з владною матір’ю. Відразу після смерті батька вона поїхала в Москву і перевелася в МДІМВ.

Кандидат в президенти Росії

Мало хто знає, що у Ксенії є сестра Марія і брат Гліб. Вони юристи і дуже серйозні люди.

А ось Ксюша їм як нерідна – епатажна, виступає за відкриту любов, а потім взагалі – балотувалася в президенти Росії і під час передвиборчої кампанії витворяла таке, що виборці тільки пальцями біля скроні крутили.

Кандидат проти всіх набрала 1,68%

Потім Ксюша вийшла заміж, народила сина і повинна була б стати розсудливішою.

Весілля Ксенії Собчак і Костянтина Богомолова Собчак зламали ніс

Але ні! Вона в своєму Інстаграмі виставляє такі фото, що у публіки закрадається сумнів в адекватності 39-річної жінки. Ну ось посудіть самі:

Ксенія Собчак на відпочинку, зламаний ніс вже майже зажив Кадр з кліпу Світлани Лободи – це образ Собчак Ось так вона виступає А це на ТВ-шоу на центральному каналі їй намилюють дупу – спір програла

А далі, просто домашні фото:

Домашнє фото Ксенії Собчак Домашнє фото Ксенії Собчак Домашнє фото Ксенії Собчак Домашнє фото Ксенії Собчак Домашнє фото Ксенії Собчак Домашнє фото Ксенії Собчак

А це вона з чоловіком з відпочинку в Європі передають привіт жителям Росії, для яких закриті кордони:

Ксюша Собчак з чоловіком

 

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!