Підступна розлучниця: Мирослава Карпович з “Татусевих дочок ” показала, чим вона краща від Агати

Author name 10 Серпня 2020 в 08:08

Поділитися статтею

Павло Прилучний і Мирослава Карпович
Павло Прилучний і Мирослава Карпович

Маша Васнецова з серіалу “Татусеві дочки ” вже не перший тиждень в центрі скандалу – вона нібито вкрала Павла Прилучного з сім’ї, залишивши дітей самих.

Однак сама дівчина на подібні звинувачення не реагує, і ніяк не коментує своє особисте життя. Кілька тижнів тому вона зробила пост про те, що абсолютно не відчуває себе обмеженою через хвилю хейтерів – навпаки, рада, що до неї прийшла аудиторія.

Мирослава Карпович вирішила закрити профіль в Інстаграм. Причини не називає

Інстаграм Мирослави Карпович
Інстаграм Мирослави Карпові

Дівчина виклала знімки з тематичної фотосесії – вона там в образі ангела з білими крилами. Однак через кілька годин актриса обмежила можливість перегляду фотографій і коментарів. Тепер її публікації можуть бачити тільки ті, хто підписався на дівчину.

З чим пов’язана така надмірна скритність – поки незрозуміло. Але можна припустити, що на такі радикальні заходи Мирослава Карпович пішла через хвилю хейтерів, яка звинувачує “Машу Васнєцову ” в розлученні Павла і Агати.

Відзначимо, Павла Прилучного під час карантину засікли в центрі Москви з Мирославою Карпович. Однак потім з’явилася інформація, що “мажор ” запалює на стороні ще з однією актрисою – Юлією Франц. Армія шанувальників Агати Муценіеце впевнена – каменем спотикання все ж стала Мирослава, в чому продовжують її активно звинувачувати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею