Раритетне фото групи “На-на “: зоряний фотограф Роман Родін показав знімок з гастролей

Author name 10 Серпня 2020 в 23:08

Поділитися статтею

Група На-на
Група На-на

Фотограф Роман Родін, який в кінці минулого століття подорожував на закордонні гастролі з вітчизняними зірками, знову опублікував цінне фото з артистами.

На цей раз пощастило фанатам групи “На-на “, які змогли побачити своїх кумирів молодими. “На-на ” – радянська група, яку заснували в далекому 1989 році. Її фронтмен – Барі Алібасов. На сьогоднішній день склад гурту змінився, проте від першої версії залишилися Володимир Політов і В’ячеслав Жеребкин.

“Золотий склад ” групи На-на: всі найголовніші в зборі. Фанатки і фанати тоді зривали голос на їх концертах

“Що день прийдешній нам готує? Це буде видно! А поки до спогадів. На раритетному фото група “На-На” на піку популярності! Їх я сфотографував в Нью-Йорку на тлі найбільш популярної будівлі« RADIO CITY MUSIC HALL. Початок 90х # жізньзвезд # нана # ЖИЗНЬПРЕКРАСНА # romanrodin1959 “, – написав у коментарі Роман Родін.

Відзначимо, що зараз дана музична група виступає не так часто як раніше. В останній раз вони випустили хіт в 2017 році, а до цього – в 2014. Однак шанувальники окремо стежать за творчістю учасників, і висловлюють їм свої слова подяки за музику в соціальних мережах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею