Кожна нова дружина в два рази молодше попередньої: нове правило шлюбів знаменитостей

Author name 12 Серпня 2020 в 04:08

Поділитися статтею

Старий чоловік і молода дружина - мода повертається
Старий чоловік і молода дружина – мода повертається

Якась епідемія розлучень і нових шлюбів в шоубіз, причому, у зіркових чоловіків кожна нова дружина мало не вдвічі молодше попередньої.

У всі епохи чоловіки намагалися знайти собі молоду і привабливу дружину, адже така дівчина відмінно підкреслює статус і виглядає поряд на світських заходах – на неї цікаво дивитися, вона ще не втомилася від життя і не обтяжена досвідом, як ровесниці. Тому нерідко обраниці багатих і знаменитих були набагато молодших за них самих.

Також юній красуні легше викрасти чоловіка зі старої родини або зачарувати закоренілого холостяка – різницею у віці в світі шоу-бізнесу нікого не здивуєш. Саме про таких парах, де між зоряним кавалером і його дружиною часом досягає декількох десятиліть, і піде мова.

Мабуть, самим яскравою ілюстрацією такої поведінки будуть чотири шлюби Олександра Гордона, кожна з наступних дружин якого була набагато молодша за попередньої. Перша дружина була на рік молодшою самого Олександра, а друга – вже на 16 років. Третя і четверта подружжя мало різницю з ним в 29 і 30 років відповідно. Сам Гордон відчуває себе відмінно в суспільстві молодих кокеток, але в щасливому союзі з 26-річною Нозанін жив недовго – буквально днями стало відомо про розлучення.

Олександр Гордон і Нозанін
Олександр Гордон і Нозанін

Ще одним прикладом любові до молодої крові послужить Володимир Епіфанцев. Його стосунки зі студенткою Юлею викликали бурхливе обговорення серед шанувальників через різницю в 28 років між ними. До того ж, заради Юлії Володимир розлучився в попередньою дружиною Анастасією Веденською, яка була молодша за нього на 13 років.

Володимир Епіфанцев і Юля
Володимир Епіфанцев і Юля

Актор Віктор Логінов теж часто змінює дружин, але не всі вони були молодші нього. Різниця не на користь Віктора була тільки з першою дружиною – вона на 11 років старше Логінова. У наступних шлюбах він був старше. Тепер Віктор знову збирається одружуватися на юній дівчині, Марії Гуськової, а їй всього 21 рік.

Віктор Логінов і Марія
Віктор Логінов і Марія

Володимир Машков ретельно приховує своє особисте життя від будь-якого уваги публіки, але відомо, що його четверта дружина була на 22 роки молодший актора. Третя дружина була на 5 років молодше, а про вік інших двох достовірно невідомо. Зараз в ЗМІ ходять чутки, що Володимир якраз повернувся до Ксенії, своєї попередньої дружини.

Володимир Машков з молодою дружиною
Володимир Машков з молодою дружиною

У житті Олександра Мохова було багато любовних інтриг, і найчастіше – саме з дамами сильно молодшими за нього. Спочатку він кинув дружину, щоб зустрічатися з Дариною Калмиковою – вона була на 20 років молодшою. Тепер він у відносинах з Іриною Огородник, хоча у них різниця у віці близько 30 років. Втім, ні сам актор, ні його пасії проблеми в подібному не бачать.

Олександр Мохов і Ірина
Олександр Мохов і Ірина

Як пам’ятаєте, дуже молоді дружини були у Табакова, Джигарханяна, Краско, Петросяна, Павлика, Цекало, Кончаловського, Градського, Метова і ін.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею