Кожна нова дружина в два рази молодше попередньої: нове правило шлюбів знаменитостей

Якась епідемія розлучень і нових шлюбів в шоубіз, причому, у зіркових чоловіків кожна нова дружина мало не вдвічі молодше попередньої.

У всі епохи чоловіки намагалися знайти собі молоду і привабливу дружину, адже така дівчина відмінно підкреслює статус і виглядає поряд на світських заходах – на неї цікаво дивитися, вона ще не втомилася від життя і не обтяжена досвідом, як ровесниці. Тому нерідко обраниці багатих і знаменитих були набагато молодших за них самих.

Також юній красуні легше викрасти чоловіка зі старої родини або зачарувати закоренілого холостяка – різницею у віці в світі шоу-бізнесу нікого не здивуєш. Саме про таких парах, де між зоряним кавалером і його дружиною часом досягає декількох десятиліть, і піде мова.

Мабуть, самим яскравою ілюстрацією такої поведінки будуть чотири шлюби Олександра Гордона, кожна з наступних дружин якого була набагато молодша за попередньої. Перша дружина була на рік молодшою самого Олександра, а друга – вже на 16 років. Третя і четверта подружжя мало різницю з ним в 29 і 30 років відповідно. Сам Гордон відчуває себе відмінно в суспільстві молодих кокеток, але в щасливому союзі з 26-річною Нозанін жив недовго – буквально днями стало відомо про розлучення.

Олександр Гордон і Нозанін
Олександр Гордон і Нозанін

Ще одним прикладом любові до молодої крові послужить Володимир Епіфанцев. Його стосунки зі студенткою Юлею викликали бурхливе обговорення серед шанувальників через різницю в 28 років між ними. До того ж, заради Юлії Володимир розлучився в попередньою дружиною Анастасією Веденською, яка була молодша за нього на 13 років.

Володимир Епіфанцев і Юля
Володимир Епіфанцев і Юля

Актор Віктор Логінов теж часто змінює дружин, але не всі вони були молодші нього. Різниця не на користь Віктора була тільки з першою дружиною – вона на 11 років старше Логінова. У наступних шлюбах він був старше. Тепер Віктор знову збирається одружуватися на юній дівчині, Марії Гуськової, а їй всього 21 рік.

Віктор Логінов і Марія
Віктор Логінов і Марія

Володимир Машков ретельно приховує своє особисте життя від будь-якого уваги публіки, але відомо, що його четверта дружина була на 22 роки молодший актора. Третя дружина була на 5 років молодше, а про вік інших двох достовірно невідомо. Зараз в ЗМІ ходять чутки, що Володимир якраз повернувся до Ксенії, своєї попередньої дружини.

Володимир Машков з молодою дружиною
Володимир Машков з молодою дружиною

У житті Олександра Мохова було багато любовних інтриг, і найчастіше – саме з дамами сильно молодшими за нього. Спочатку він кинув дружину, щоб зустрічатися з Дариною Калмиковою – вона була на 20 років молодшою. Тепер він у відносинах з Іриною Огородник, хоча у них різниця у віці близько 30 років. Втім, ні сам актор, ні його пасії проблеми в подібному не бачать.

Олександр Мохов і Ірина
Олександр Мохов і Ірина

Як пам’ятаєте, дуже молоді дружини були у Табакова, Джигарханяна, Краско, Петросяна, Павлика, Цекало, Кончаловського, Градського, Метова і ін.

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.