Знаменитості, які стали мамами в дуже юному віці, але жодного разу про це не пошкодували

У багатьох дівчат рання вагітність викликає страх і наштовхує їх на думку позбутися дитини. Однак деякі популярні знаменитості довели, що раннє материнство ніяк не впливає на подальше зростання в кар'єрі і особисте життя.

Наталія Водянова

Російська супермодель стала мамою в 19-річному віці. Вона народила сина Лукаса. Через 5 років у неї народилася друга дитина – дочка Нева, і ще через рік – другий син Віктор. У 2011 році супермодель розлучилася з чоловіком і батьком дітей – британським аристократом Джастіном Портманом. Незабаром після розлучення Наталя виходить заміж за француза Антуана Арно і народжує ще двох синів – Максима і Романа.

Наталя Водянова з сином Лукасом

5 дітей не заважають їй залишатися найбільш затребуваною і найдорожчою моделлю світу.

Віра Брежнєва

Відома співачка стала мамою в 19-річному віці і народила дочку Соню від Віталія Войтенко. Через деякий час їх цивільний шлюб розпався. У 2006 році Брежнєва виходить заміж за українця Михайла Кіпермана і народжує ще одну дочку – Сару. Але і цей союз проіснував недовго – через три роки подружжя розлучилося. Зараз Віра одружена з Костянтином Меладзе.

Віра Брежнєва з Сонею

Анна Седокова

Співачка стала мамою в 21 рік і народила дочку Аліну від Валентина Белькевича. Крім цього, Анна займається вихованням ще двох діток – Моніки і Гектора.

Анна Седокова і Аліна

Юлія Барановська

Первістка – сина Артема, Юлія народила в 20-річному віці від Андрія Аршавіна. Через три роки у них з’явилася дочка Яна, а через 5 років – син Арсеній. Через часті розбіжності між подружжям, незабаром після народження Арсенія, Аршавін пішов з сім’ї.

Юлія Барановська з Артемом

Христина Арбакайте

Будучи в шлюбі зі співаком Володимиром Пресняковим, Христина народила сина Микиту в 21 рік. У співачки є ще двоє дітей – 21-річний Дені і 8-річна Клавдія.

Крістіна Орбакайте і Микита

Лера Кудрявцева

Зі своїм чоловіком, який пізніше став батьком її дитини – Сергієм Ленюк, Лера познайомилася в студентські роки (на I курсі факультету естради ГІТІСу). У 18 років вона народила йому сина Жана. Їх шлюб проіснував всього лише 2 роки.

Лера Кудрявцева і Жан

Слава

Будучи заміжньою, знаменита співачка завагітніла в 18 років, але не планувала дитини в цьому віці. Слава вже майже зважилася на аборт, але побачивши майбутнього малюка на УЗД, зважилася все-таки народжувати. Сімейне життя знаменитості після пологів була нещасливим. Постійні сварки в побуті стали причиною розриву шлюбу. Зараз Слава щаслива в шлюбі з Анатолієм Данилицьким. У них є спільна дитина – дочка Антоніна.

Слава і Олександра

Юлія Волкова

Перша дочка екс-татушки з’явилася на світ, коли їй було 19 років. Батьком дитини став охоронець Павло Сидоров. Через два роки їхні стосунки зійшли нанівець, і вони розійшлися. Через деякий час Юлія познайомилася з Парвізом Ясиновим, від якого народила сина. Сімейний союз розпався через 4 роки.

Юлія Волкова і Вікторія

Анжеліка Агурбаш

Знаменита співачка народила дитину, коли їй ще не виповнилося 18 років. На цей період життя вона вже 2 роки була одружена з білоруським актором і режисером Ігорем Ліньовим, тому подібний вибір був усвідомленим.

Анжеліка Агурбаш і Микита

Через два роки спільного життя, їх союз розпався. Однак сама Анжеліка ні крапельки не шкодує, що так рано стала матір’ю, адже її мрією ще з самого дитинства було материнство і багато діток.

Тоня Матвієнко

Пізнати щастя першого материнства Тоня змогла в ранньому віці, коли їй ще не виповнилося 18 років. Вона народила доньку Уляну. Зараз Тоня одружена з співаком Арсеном Мірзояном. У січні 2016 року в них народилася дочка. Тоня виховує ще двох дітей Арсена – 12-річного Владика і 5-річного Артема.

Тоня Матвієнко та Уляна

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".