Оксана Самойлова показала себе без фільтрів і фотошопа: дружина Джигана втомилася худнути

Author name 17 Серпня 2020 в 16:08

Поділитися статтею

Оксана Самойлова
Оксана Самойлова

Після чотирьох пологів дружина Джигана нарешті втомилася худнути. Про це говорить нове фото Оксани Самойлової без фільтрів і фотошопа.

Блогерка довгий час була прикладом дівчини з ідеальною фігурою. Це при тому, що вона сама виносила і народила чотирьох дітей, а їй всього-то 32 роки. Але нещодавно багатодітна молода мама обзавелася складками на животі.

Оксана Самойлова с тремя дочками и сыном
Оксана Самойлова з трьома дочками і сином

У лютому 2020-го в зірковій сім’ї народилася четверта дитина — син Давид. Тепер у сестер Аріели, Леї та Майї нарешті є братик. Відразу ж після виписки з пологового будинку модель похвалилася стрункими ногами і пресом, що навіть не здивувало її аудиторію, адже вона завжди виглядає чудово.

Оксана и Джиган
Оксана і Джиган

А ось фотографії з не найбільш вдалого ракурсу стали справжньою сенсацією для шанувальників Оксани. Зараз скандально відоме сімейство перебуває на відпочинку в Туреччині, звідки чоловік і жінка публікують спільні знімки. На деяких з них чітко видно, наскільки Самойлова погладшала.

Звичайно, під публікацією зразу ж зібралось багато коментарів з емоціями користувачів мережі від побаченого. Недоброзичливці припустили, що зайві кілограми дівчина набрала через шведський стіл:

  • «Знову вагітна?»;
  • «Добре поїла»;
  • «Запустила себе після всієї цієї ситуації».

Але більшість підписників підтримали модель, помітивши, що після стількох пологів далеко не кожна жінка виглядає так добре:

  • «Класно, що такі медійні особистості теж показують себе і без ідеальних ракурсів!»;
  • «Ну ось, стали схожі на звичайних людей, а то були як з картинки»;
  • «Мені подобається, в якій формі ви зараз. Худоба вам не пасує».

Сама Оксана з іронією відреагувала на випади злостивців, сказавши, що теж зраділа своїм складкам, як і багато інших коментаторів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею