Настя Каменських вийшла в поле в чому мати народила: нескромна дружина Потапа дала жару

Author name 18 Серпня 2020 в 16:08

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Українська співачка Настя Каменських вийшла в поле буквально в чому мати народила. Дружина Потапа часто постає перед публікою в досить відвертих образах, але такого ще не було.

Зірка поділилася в Instagram новим фото, яке супроводила дуже романтичним підписом:

«Я обожнюю літо. Саме влітку я відчуваю особливе єднання з природою. Чим ближче ми до неї, тим сильніше це відчуваємо», — пише артистка.

Настя Каменских в поле
Настя Каменських у полі

Настя розповіла, що у неї є особлива традиція — кожен місяць в теплу пору року вона на весь день вибирається туди, де може відчути цей особливий зв’язок. Там, де є тільки вона і світ, де її тіло огортає приємний вітерець і гріють м’які промені сонця.

У такі моменти Каменських любить бути виключно одна, адже тільки так ніщо не заважає стати єдиним цілим із Всесвітом, який нас усіх створив. Одяг, думки, оточуючі заважають наповнюватися первозданною енергією стихій землі, повітря і рослин, тому співачка просто позбулася всього цього.

Настя Каменских
Настя Каменських

«Стоячи на лузі з широко закритими очима, я відчуваю наповнення кожної клітинки тіла силою і змістом. Я черпаю натхнення, відкривши розум і душу, залишивши всі думки і слова за межами цього лугу. Я слухаю тільки Всесвіт і наповнююсь. У такі моменти особливо відчуваєш, як прекрасно все, що тебе оточує», — сказала героїня статті.

В опублікованому знімку немає ні грама зайвого, адже Настя вирішила поділитися з шанувальниками дуже особистим — зустріччю з її внутрішнім і зовнішнім світом.

Ніжна NK
Ніжна NK

Що стосується думки користувачів мережі щодо побаченого, то вони розділилися — хтось обсипав співачку компліментами, а хтось вважає таку відвертість зайвою. Втім, всім не догодиш.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею