Молода дружина Віктора Павлика показала фото в шлюбній сукні: їх весілля так і не відбулася

Author name 18 Серпня 2020 в 18:08

Поділитися статтею

Віктор Павлик одружився в четвертий раз
Віктор Павлик одружився в четвертий раз

Відомий музикант Віктор Павлик недавно розписався з молодшою на 29 років Катериною Репяховой. Весілля пара планувала зіграти 18 серпня.

Через страшну трагедію в родині – смерті сина Віктора Павлика Павла, весілля довелося перенести. У день запланованої урочистості Катерина Репяхова опублікувала в своєму Інстаграмі фотографії з недавньої фотосесії, яка була зроблена в день розпису. На знімку Катерина зоражена у весільній сукні.

Фото з Інстаграма Репяховой
Фото з Інстаграма Репяховой

Пара скасувала весілля або перенесла – невідомо. Цікаво, що Павлик з Репяховой скасовують торжество вже вдруге. Так, перший раз їм довелося перенести святкування через пандемію коронавируса. Нову дату церемонії дівчина приховувала до останнього. Весілля пара планувала провести не в Києві, а в рідному місті Каті – Дніпрі.

Нагадаємо, 54-річний співак Віктор Павлик був одружений тричі. Після розлучення з третьою дружиною Павлик почав зустрічатися з колегою по роботі Катериною. На той момент дівчині було 21 рік, а Павлику – 50 років. У травні цього року пара зареєструвала шлюб таємно. Про те, що вони чоловік і дружина Віктор розповів через тиждень після розпису.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею