Ведуча шоу “Топ-модель по-українськи ” Алла Костромічева похвалилася своїм сином-вундеркіндом Сальваторе

Алла Костромічева - модель світового рівня і до її життя багато інтересу не тільки у нас, на її батьківщині, але і в багатьох країнах. Зараз Алла живе в Києві і займається організацією чергового сезону популярного шоу. Вона трохи відкрила таємницю свого особистого життя.

Ми знаємо красуню Аллу Костромічева як відому модель і ведучу шоу «Топ-модель по-українськи», але близькі більше дивуються талантам не самою дівчата, а її сина.

Алла Костромічева. Фото з Інтаграм
Алла Костромічева. Фото з Інтаграм

Чотирирічний Сальваторе з юних років відрізняється дивовижною розумом і різними «дорослими» інтересами, серед яких – тайський бокс, англійську мову і серйозне вивчення математики. Як на дошкільний вік, такі успіхи не можуть не захоплювати.

Алла Костромічева з сином Сальваторе
Алла Костромічева з сином Сальваторе

У чому секрет якісної педагогіки Алли і успіхів її сина? Дівчина заохочує ініціативу і дає малюкові вибір займатися тим, що йому цікаво, в межах загального розвитку.

Спочатку хлопчик захопився тайським боксом, так як потрібно було кудись дівати величезна кількість дитячої енергії, а фізичні вправи якраз розряджали «батарейку».

Сама Алла теж хотіла займатися цим видом єдиноборств, але все-таки з манікюром удари несумісні.

Алла Костромічева
Алла Костромічева

Пізніше, в ході підготовки до дитячого садка з’ясувалося, що у юного Сальве хороші аналітичні здібності та пам’ять – він легко вивчив цифри і випереджав ровесників за темпами навчання.

Сальваторе, син Алли Костромічева
Сальваторе, син Алли Костромічева

Також заради майбутнього сина, мама його з малих років вчила англійської мови нарівні з рідним.

Знати англійську для нього важливо і для того, щоб спілкуватися з рідним батьком хлопчика – американцем Джейсоном.

Алла з чоловіком Джейсоном
Алла з чоловіком Джейсоном

Схожі статті

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.