У чому мати народила. Дочка Успенської спровокувала скандал фотографією

"Королева російського шансону " Любов Успенська часто любила виділятися своїми вчинками. Цю рису від неї успадкувала і дочка артистки Тетяна Плаксина.

В останній день навколо однієї з фотографій Тетяни розгорілися бурхливі обговорення. Там Тетяна позує в топі і коротких шортах. На думку фанатів, це занадто зухвало від дочки зірки такого рівня, і “А ось Успенська собі такого не дозволяла “.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCD37yV7nVPf%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Крім того, Тетяна Плаксина вплуталася в неприємну історію з американською поліцією, яку викликали сусіди, щоб поскаржитися на те, що Тетяна загоряє на балконі в не зовсім пристойному вигляді.

Дочку Успенської ледь не забрали до відділку через занадто відкриті частини тіла

Згодом Плаксина гнівно прокоментувала події на своїй сторінці в Instagram. Вона назвала сусідів «збоченцями» і здивувалася, про яку свободу в США може йти мова, якщо люди «бояться жіночого тіла у себе на балконі».

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!