Співачки, яким кар’єру зіпсувала сама Алла Пугачова – хто це і за що

Алла Пугачова - володарка чудових голосових даних. Вона також має залізний характер і сильну волю. Ці риси дозволили їй тримати під контролем всю сучасну естраду. Багато починаючі співаки і співачки стали неугодними для Алли Борисівни вже на перших порах і їх кар'єра згасла на злеті.

Примадонна радянського і російського шоу-бізнесу Алла Пугачова є однією з найвідоміших особистостей країни. Її слухачі і фанати кілька десятиліть поспіль не перестають захоплюватися унікальним голосом і даром актриси. Закономірно, що тільки жінка з владним і твердим характером могла підкорити серця мільйонів. Більш того, характер ангела напевно не дозволив би стати лідером серед багатьох конкурентів.

Алла Пугачова в молодості

Ось деякі з таких випадків, коли владна Пугачова буквально знищила кар’єру молодих співачок.

Ольга Зарубіна

Зарубіна Оля зі своїм дзвінким голосом миттєво завоювала симпатію глядачів. «На теплоході музика грає, а я одна стою на березі» – пісня, що стала шлягером. Вся країна до цих пір співає її на вечірках і просто наспівує в гарному настрої.

Ольга Зарубіна

Яскрава зовнішність співачки, її молодість народна любов і слава наближали молоду співачку до того, щоб затьмарити образ Пугачової. І Алла знайшла спосіб нейтралізувати Ольгу, позбавивши її присутності на сцені. Так з естради пропала Ольга Зарубіна, а у Примадонни стало на одну конкурентку менше.

Ліка Стар

Красуня дев’яностих років Ліка Стар прославилася, виконавши пісню «Самотня місяць». Великою помилкою стало кокетство з зятем Алли Борисівни (Пресняковим-молодшим). Ліка переоцінила свої зовнішні дані і за це поплатилася жорстокою антирекламою.

Ліка Стар

З цієї причини співачка виїхала з країни і назавжди забула про Російських концертних майданчиках і радіоефірах. А на її кар’єрі в один момент намалювався заборонений знак.

Ліка Стар и Володимир Пресняков

Маша Распутіна

Маші Распутіної «пощастило» трохи більше інших. Вона – не менше яскрава особистість з зухвалим характером, яка не має ніяких особистих претензій. Однак, Маша ризикнула підкоритися «пугачовським правилами гри» і не йти у неї на поводу. За це вона теж поплатилася немилістю …

Маша Распутіна

Тільки через деякий час, Алла Борисівна зглянулася: з невідомої причини, (якщо вірити деяким чуткам – під впливом багатого чоловіка Распутіної), Маша повернулася на сцену. Більш того, вона виконала свій шлягер «Роза Чайна» в дуеті з Філіпом Кіркоровим. А це вже не просто так. Ймовірно, знайшлися і у Примадонни точки дотику з інтересами Распутіної.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!