Кармеліта через 15 років. Як склалася доля у виконавиці головної ролі

Author name 9 Березня 2020 в 17:03

Поділитися статтею

Кадр із серіалу Кармеліта
Кадр із серіалу Кармеліта

Серіал «Кармеліта» вийшов на екрани 15 років тому. Тоді за історією ефектною циганки Кармеліти стежила мільйона аудиторія. Головну роль зіграла актриса Юлія Зіміна. Як склалася її доля, читайте в нашому матеріалі

Мало кому відомо, що Зиміна в цій стрічці виявилася випадково. Більш того, спочатку вона претендувала на іншу роль – Люцити, так як цей персонаж їй здавався більш цікавим. Вона навіть підписала контракт саме на цю роль.

«Кармеліта – героїня позитивна, а в негативних ролях більше родзинки, характерності. Хотілося приміряти на себе цей образ, думала, що зможу. Новий дзвінок зі студії пролунав, коли контракт був вже підписаний. Мені було знову запропоновано спробувати себе як Кармеліту », – розповідала артистка.

Після виходу першої серії на екрани, Юлія прокинулася популярною. Її впізнавали на вулиці, запрошували на різні шоу, а всі дівчатка-підлітки хотіли бути схожими на неї. Актриса також отримувала багато цікавих і привабливих пропозицій від продюсерів і режисерів. Актрисі було 23 роки, коли вона починала зніматися в «Кармеліті». Зараз їй 38 і їй вдається поєднувати роботу на телебаченні (вона ведуча «Доброго ранку» на Першому каналі) з кар’єрою в кіно.

 "" Юлія Зіміна

Під час зйомок «Кармеліти» у Зиміної закрутився роман з колегою по серіалу Володимиром Черепівським, який грав цигана Стьопку. Потім вона три роки зустрічалася з актором Максимом Щегольовим. Сьогодні Юлія не ділиться подробицями особистого життя. Відомо лише, що в 2015-му вона народила дочку Симону.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Погані гени. Зоряні родини, де залежність від алкоголю і наркотиків передалося у спадок.

Нагадаємо, що Тіна Кароль прокоментувала паніку навколо коронавірусу та розказала, яких порад лікарів притримується.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею