Криві зуби і косі очі: Сніжана Бабкіна показала, як виглядала до зустрічі із зірковим чоловіком

Дружина Сергія Бабкіна Сніжана теж нерідко з'являється на ТБ разом зі своїм чоловіком, а в Інстаграм за нею стежать майже 200 тис осіб.

Сама вона називає себе музою свого чоловіка, і завжди підтримує його на заходах. Сьогодні їх доньці виповнилося 10 років. В честь цього Сніжана виклала своє фото, на якому їй 10 років. Шанувальники відзначили – незважаючи на те, що зараз вона красуня, в дитинстві дівчинка була справжнім “гидким каченям “.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCE1-FhKj-zt%2F&is_from_rle

“Мамуля за моє щасливе, усміхнене, дурненьке дитинство !! “, – підписала знаменитість ці знімки.

Нагадаємо, в шлюбі Сергій і Сніжана Бабкін складаються вже 11 років. За цей час у них з’явилося троє дітей. Молодшому, Єлисею, виповнився рік. Він народився 18 червня 2019 го. Дочки Бабкіна Веселін – 10, Артуру – 13 років. У Бабкіна є також 14-річний син Ілля, який живе з першою дружиною музиканта. Цього року Сніжані Бабкіної виповнилося 35 років.

Популярне

Схожі статті

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".

“Хрумкі як в ресторані”: смачнюща курочка в духовці, яка ідеально йде на вечерю. Смакота – мої у захваті!

Обожнюєте курку з ресторанів фаст-фуду, наприклад KFC? А чи пробували ви приготувати вдома таку саму смакоту? Якщо ні, або якщо невдало вийшло – спробуйте цей ідеальний рецепт.