Як виглядає 17-річний син Висоцької і Кончаловського: зірка червоної доріжки і єдина надія батьків

Днями в рамках Венеціанського кінофестивалю відбулася прем'єра нової картини 83-річного метра індустрії «Дорогі товариші». Завдяки червоній доріжці шанувальники нарешті змогли подивитися, як виглядає 17-річний син Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського.

Їх пара є однією з найпопулярніших і обговорюваних у всьому російському шоу-бізнесі. Вся справа не тільки в їх суттєвій різниці у віці — Андрій старше Юлії на 36 років. Уваги також заслуговують діти подружжя — син Петро і дочка Марія.

Якщо Петя зараз будує плани на майбутнє, то Маша продовжує боротися за своє життя. У 2013-му на відпочинку у Франції Кончаловський не впорався з керуванням автомобіля та зіткнувся лоб в лоб із зустрічним. В результаті аварії серйозно постраждала дочка режисера і телеведучої.

Юлія Висоцька з донькою і сином

Вона вже 7 років знаходиться в комі і до сих пір з неї не виходить, проте люблячі батьки не втрачають надії і продовжують вірити в краще. Чоловік з дружиною не забувають і про сина, який планує стати архітектором.

Сім’я Юлії та Андрія на червоній доріжці Венеціанського кінофестивалю

Петро рідко з’являється на публіці, але вже не в перший раз разом з мамою супроводжує батька на червоній доріжці Венеціанського кінофестивалю. Так сталося і в цьому році — 17-річний спадкоємець пари зачарував публіку, поставши перед камерами в чорному класичному костюмі з краваткою.

Дружина і син підтримують Андрія Кончаловського на кінофестивалі

Юлія для прем’єри вибрала елегантне чорне плаття нижче коліна з глибоким вирізом на спині, а Андрій був стриманим, як і завжди. Що стосується Петі, то багато хто відмітив його схожість з дядьком по татовій лінії Микитою Михалковим.

Андрій, Юлія та їх син Петро

Дивлячись на фото сімейства, легко помітити, як юнакові некомфортно перебувати під спалахами фотокамер. Судячи з усього, він не великий любитель публічних виходів.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.