71-річна Алла Пугачова похвалилася стрункими ніжками в сміливому міні: знає, чим привернути Галкіна

Легенда естради Алла Пугачова похвалилася стрункими ніжками в чорній сукні вище коліна. Навіть на восьмому десятку співачка знає, чим утримати молодого чоловіка Максима Галкіна.

Героїня нашої сьогоднішньої статті більше 50 років радує шанувальників своєю творчістю. Любов до музики їй привила мама — з самого дитинства артистка грає на фортепіано.

Багато представників шоу-бізнесу вважають Примадонну цілою епохою в індустрії, а її внесок в розвиток вітчизняної естради — неоціненним. Втім, з ними важко сперечатися, адже другої такої, як Алла Борисівна, не існує.

Алла Пугачова в молодості на сцені

Нещодавно на одній з фанатських сторінок зірки в мережі з’явилася фотографія, на якій вона разом з дочкою Христиною Орбакайте співають на сцені, де компанію їм склав Галкін.

Максим Галкін, Алла Пугачова і Крістіна Орбакайте

Варто сказати, що останнім часом Пугачова помітно пострункішала, тому звичні балахони замінила на наряди, що підкреслюють фігуру — обов’язково з акцентом на талії і з довжиною вище коліна. На новому знімку якраз такий варіант — силуетне міні чорного кольору.

Здається, королева естради любила чорний завжди. Її особистий стиліст Алішер не раз намагався привчити знаменитість до інших відтінків, але все марно, так що він просто змирився з її смаками і почав відштовхуватися вже від них.

Чарівна Алла і Максим

Що стосується Христини, то особливих переваг в стилі вона не демонструє, а на фотографії зі знаменитою матір’ю постала в пісочній сукні-футлярі. У обох, до речі, сяючі тканини, що відмінно виділяє їх на сцені.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.