71-річна Алла Пугачова похвалилася стрункими ніжками в сміливому міні: знає, чим привернути Галкіна

Author name 10 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Легенда естради Алла Пугачова похвалилася стрункими ніжками в чорній сукні вище коліна. Навіть на восьмому десятку співачка знає, чим утримати молодого чоловіка Максима Галкіна.

Героїня нашої сьогоднішньої статті більше 50 років радує шанувальників своєю творчістю. Любов до музики їй привила мама — з самого дитинства артистка грає на фортепіано.

Багато представників шоу-бізнесу вважають Примадонну цілою епохою в індустрії, а її внесок в розвиток вітчизняної естради — неоціненним. Втім, з ними важко сперечатися, адже другої такої, як Алла Борисівна, не існує.

Алла Пугачева в молодости на сцене
Алла Пугачова в молодості на сцені

Нещодавно на одній з фанатських сторінок зірки в мережі з’явилася фотографія, на якій вона разом з дочкою Христиною Орбакайте співають на сцені, де компанію їм склав Галкін.

Максим Галкин, Алла Пугачева и Кристина Орбакайте
Максим Галкін, Алла Пугачова і Крістіна Орбакайте

Варто сказати, що останнім часом Пугачова помітно пострункішала, тому звичні балахони замінила на наряди, що підкреслюють фігуру — обов’язково з акцентом на талії і з довжиною вище коліна. На новому знімку якраз такий варіант — силуетне міні чорного кольору.

Здається, королева естради любила чорний завжди. Її особистий стиліст Алішер не раз намагався привчити знаменитість до інших відтінків, але все марно, так що він просто змирився з її смаками і почав відштовхуватися вже від них.

Обворожительная Алла и Максим
Чарівна Алла і Максим

Що стосується Христини, то особливих переваг в стилі вона не демонструє, а на фотографії зі знаменитою матір’ю постала в пісочній сукні-футлярі. У обох, до речі, сяючі тканини, що відмінно виділяє їх на сцені.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею