Як виглядає позашлюбний син Кіркорова від Анастасії Стоцької? У мережу злили перше фото

У співачки Стоцької зараз є дев'ятирічний син, якого вона виховує одна.

У шанувальників колись були підозри про те, що зробив дитини Стоцької саме Філіп Кіркоров. Нагадаємо, українка Анастасія Стоцька стрімко увірвалася в сферу шоу-бізнесу на початку нульових.

Всі знають, що саме Кіркоров став для Стоцької тим самим подарунком долі, і допоміг пробитися “в люди “. Саме він помітив майбутню зірку в Театрі Місяця і запросив на кастинг в мюзикл «Чикаго».

Як виглядає син Стоцької та Кіркрова?

Як виглядає син Стоцької та Кіркрова Кіркоров і Лорак

З тих пір між виконавцем і рудоволосої артисткою зав’язалася тісна дружба, яка триває і сьогодні. Цього літа Стоцька разом з дітьми була запрошена на вечірку в будинок Кіркорова в частину восьмиліття його сина Мартіна-Крістіна.

Шанувальники довгий час обговорювали те, що батько сина Стоцької – Кіркоров. Сама ж співачка всіляко заперечує подібні припущення з боку фанатів – вона вже багато років перебуває в законному шлюбі з бізнесменом Сергієм Абгаряном. Йому ж Стоцька та народила сина Сашка і дочка Віра, якій зараз три рочки.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.