Телеведуча шоу “Ле Маршрутка” і екс-особа найпопулярнішою в світі тревел-програми “Орел і Решка” Леся Никитюк осоромилася черговим знімком. Вона повинна була виглядати ефектно і стильно, але замість цього нарвалася на критику і насмішки з боку шанувальників. А все це через топа з відкритими плечима, який повністю укритий штучними пір’ям.
Леся показала фото, яке не може не розсмішити
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFCw2Fehx9e%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle
У коментарях прихильники навіть написали, що вона “схожа на курку”. Хоча справжні цінителі відзначили – це просто стильний одяг, яка добре поєднується з широкими джинсовими шортами, які наділу Леся. Леся Никитюк ніяк не відреагувала ні на критику, ні на компліменти з боку фоловерів. Підписала свій знімок дуже стримано і багатозначно: “Магічний вечір” (англійською мовою). Що ж мала на увазі довгонога красуня? Можливо, у неї з’явився залицяльник, для якого вона так вирядився на романтичний вечір.