Поплавський проміняв пафос і молодих студенток на село: піариться на інших “теличках”

Михайло Поплавський - найвідоміший і співаючий ректор, який любить піариться на молодих студенток.

Зараз він, мабуть, трохи змінив свої погляди, і переключився на “сільських теличок”. Фотозвіт свого візиту в село Михайло Михайлович опублікував в Інстаграм-блозі.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFEVMAPJxkl%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Судячи з геометки, Поплавський відвідав рідне село Мечиславка (Кіровоградська область). Це саме те місце, куди, за словами шоумена, він приїжджає з дитинства на ферму. Раніше він вказував, що для нього ферма – місце сили, пов’язане з дитинством і підлітковим віком.

Додамо також, що Михайло Поплавський відомий не тільки тим, що він тривалий час обіймав посаду ректора Київського національного університету культури і мистецтв. Під час свого ректорства нерідко піарився відеозаписами та фото з ледве одягненими студентами. Екс в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун навіть назвала його за це “старим збоченцем”.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.